Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

63 oglasa

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
dobra ponuda
8
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

102.300 €

1.550 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

88.800 €

1.850 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

120.250 €

1.850 €/m²

65m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 17.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

83.250 €

1.892 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 17.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

86.950 €

1.850 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

57.000 €

1.900 €/m²

30m² | 0.5 soba | 1/5 spratova
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

120.510 €

2.410 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

55.000 €

1.310 €/m²

42m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
5

Železnička

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

65.000 €

1.226 €/m²

53m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

90.640 €

1.162 €/m²

78m² | 4 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
uredni papiri
9
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

117.000 €

2.340 €/m²

50m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

117.000 €

2.388 €/m²

49m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
dobra ponuda
13
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

180.000 €

1.856 €/m²

97m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

123.500 €

1.900 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

87.400 €

1.900 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
5
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

62.700 €

1.900 €/m²

33m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
9.Vojvođanske Brigade | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
40
Logo agencije

9.Vojvođanske Brigade

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

273.000 €

1.358 €/m²

201m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

117.400 €

1.957 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

128.750 €

2.220 €/m²

58m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
8
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

113.300 €

2.138 €/m²

53m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Irig

65 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Irig

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Irig

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Irig. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1955 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Irig

  • Gradske lokacije, Irig
  • Okolne lokacije, Irig

Po tipu nekretnine — Irig

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Irig