Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.743 oglasa

Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

165.000 €

2.705 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
retko u ponudi
10

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

230.000 €

2.233 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
4

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

81.000 €

2.793 €/m²

29m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Ivice Devcica | 4zida.rs
Ivice Devcica | 4zida.rs
Ivice Devcica | 4zida.rs
Ivice Devcica | 4zida.rs
Ivice Devcica | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Ivice Devcica

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

173.420 €

2.990 €/m²

58m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Dobrivoja Petkovića | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Dobrivoja Petkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

2.391 €/m²

69m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16

Blok 21

Novi Beograd, Beograd

284.000 €

3.944 €/m²

72m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

161.000 €

2.147 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Augusta Cesarca 2 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Augusta Cesarca 2

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

195.000 €

3.362 €/m²

58m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 4 | 4zida.rs
Premijum
19

Ilije Ognjanovića 4

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

310.000 €

3.647 €/m²

85m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
10

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

367.200 €

3.400 €/m²

108m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Karagača | 4zida.rs
Karagača | 4zida.rs
Karagača | 4zida.rs
Karagača | 4zida.rs
Karagača | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
43

Karagača

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

250.000 €

1.111 €/m²

225m² | 5 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Mornarska 37 | 4zida.rs
Mornarska 37 | 4zida.rs
Mornarska 37 | 4zida.rs
Mornarska 37 | 4zida.rs
Mornarska 37 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
38

Mornarska 37

Južni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

154.000 €

2.750 €/m²

56m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Laze Nančića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25

Laze Nančića

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

264.418 €

3.390 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Stambeni objekat

Beograd

310.040 €

4.000 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

107.500 €

2.756 €/m²

39m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

308.000 €

3.175 €/m²

97m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

129.500 €

3.700 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

230.750 €

3.250 €/m²

71m² | 3 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
29
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

212.000 €

2.650 €/m²

80m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Liman 3 | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Liman 3

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

175.000 €

2.652 €/m²

66m² | 3.5 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾