Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 122.500€, 35m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Grbavica
  5. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 122.500€, 35m²

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1001886Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 497 €

122.500 €

3.500 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.023 €
35 m²
1,5 sobe
Prizemlje/4 sprata
Stan,NOVI SAD,GRBAVICA,kv: 35.00, € 122500, ID: 1001886
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2006.

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1001886

GRBAVICA, JEDNOIPOSOBAN, 35m2

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja

Fenomenalno opremljen i namešten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Lokacija koja pruža sve neophodne sadržaje koji su potrebni za neometano funkcionisanje i sam život u gradu – blizina marketa, pijace, apoteka, dom zdravlja, autobuska stajališta, sam centar grada je udaljen na svega 10-15 minuta laganog hoda, takođe se u blizini nalazi i Promenada. Stan je idealan kako za život, tako i za izdavanje. Investicija koja nema manu.

Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Futoški park
    12 min
  • Limanski park
    17 min
  • Dunavski park
    29 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Galerija Matice srpske
    4 min
  • Jodna Banja
    5 min
  • Dvorac Eđšeg
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Sonja Marinković)
    8 min
  • Srednja škola (Medicinska škola 7. april)
    9 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zmaj)
    5 min
  • Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine)
    4 min
  • Klinika (Poliklinika Vejnović)
    12 min
  • Teretana (Fitness centar Royal Gym)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Voće i povrće Pinćir BIO)
    1 min
  • Restoran (Play concept bar & restaurant)
    4 min
  • Kafana (Pab Pow Wow)
    9 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Gradski Taxi)
    12 min
  • Autobuska stanica (Futoška - Antona Čehova)
    8 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    12 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21102)
    11 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyLevel Property Agencija za nekretnine
Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
427,39 mesečno (ukupno 5.128,66)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Grbavica, 35 m2, na prizemlju, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Grbavica

3.500 € / m2
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
2.500 € / m2
3.023 € / m2
3.545 € / m2

Oglasi ove agencije

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
121.500 €
2.337 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
2.907 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
3.049 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.400 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
122.000 €
2.773 €/m²

Avijatičarsko Naselje

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 5.89 a

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.222 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
122.760 €
1.980 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 62 m²

Agencija

123.000 €
3.000 €/m²

Nova Detelinara

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
3.049 €/m²

Železnička stanica

Železnička stanica, Banatić, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
125.000 €
2.155 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
121.840 €
2.256 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 54 m²

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
124.100 €
3.027 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 41 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.857 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.500 €/m²

Cara Dušana

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
121.900 €
2.300 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 53 m²

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
3.750 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 32 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.780 €
2.196 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 55 m²

Agencija

Gradske lokacije, Sremski Karlovci | 4zida.rs
123.600 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Sremski Karlovci

plac • 294.7 a

Agencija

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig | 4zida.rs
120.250 €
1.850 €/m²

Vrdnik

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Kompletna ponuda