Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Vrdnik, 120.250€, 65m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Irig
  4. Vrdnik
  5. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Vrdnik, 120.250€, 65m²

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1003407Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 487 €

120.250 €

1.850 € / m2

65 m²
3 sobe
1/5 spratova
Stan,VRDNIK,VRDNIK,kv: 65.00, € 120250, ID: 1003407
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na gas
  • U izgradnji
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: internet, interfon
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2027.
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

NEKRETNINE VRDNIK - ID OGLASA 1003407

BANJA VRDNIK, TROSOBAN STAN, 65m2

LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja, nadomak kompleksa Fruške Terme, u Vrdniku, nalazi se Avenia Grand Royal – moderan objekat koji spaja komfor savremenog života sa prirodnim lepotama Fruške gore. Prepoznavajući sve veću potražnju za kvalitetnim apartmanskim smeštajem i pratećim sadržajima u Vrdniku, izgradnja Avenia Grand Royal – modernog i multifunkcionalnog objekta koji donosi novi nivo udobnosti i funkcionalnosti u srcu Fruške gore. 
• Organizacija prostora sa dnevnim boravkom i prostorom za ručavanje sa kuhinjom.

• Svi apartmani sa terasama.
• Pregradni zidovi stan/stan, stan/hodnik su od termo bloka i gipsane obloge na zidu.
• Pregradni zidovi unutar stanova obostrano sa akustičnom mineralnom vunom izmedju duplih gips tabli.
• Sigurnosna vrata bele boje sa crnom kvakom i tri šarke na krilu.
• Podovi uradjeni keramikom I klase dimenzije 120x20 u boji drveta.
• Zid u kuhinji izmedju elemenata I klase kalakata 60x60.
• Zidovi obrađeni u beloj boji.
• Kuhinja opremljena priključkom za aspirator.
• Podovi u kupatilu obradjeni keramikom I klase, dimenzije 120x20 boja drveta.
• Zidovi opremljeni keramikom I klase kalakata 60x60.
• Tuš kabina 90x90 crne boje.
• U tuš kabini linijska rešetka.
• WC šolje su konzolne sa ugradnim vodokotlićem.
• Sušač za peškire.
• Adekvatan broj priključaka za vodu i utičnica za struju.
• Kupatila i toaleti se ventiliraju sa plafonskim ventilatorom.
• Podno grejanje na strujni kotao po celom stanu i kupatilu.
• Inverterska klima za rashladu stana.
• Dnevni boravak i sobe su opremljene utičnicama za struju i internet.
• Terasa je opremljena sa utičnicom za struju i svetlom.
• Kuhinja sa odvodom, utičnicama za struju i sanitarnom vodom.
• PVC stolarija u crnoj boji sa nisko emisionim staklom.
• Unutrašnja boja stolarije je bela.
• Aluminijumske roletne.
• Izlolacija na fasadi 10cm.
• Zidanje spoljnih zidova termo blokom.
• Lift.
• Upravljanje objektima kompleksa se poverava organizatoru profesionalnog upravljanja u cilju uspešnog funkcionisanja kompleksa.

Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

AGENTSKI TIM za nekretnine LEVEL PROPERTY, mob: 066... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Vrdnik
    16 min
  • Dečije igralište
    24 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Milici Stojadinović Srpkinji
    4 min
  • Vrdnička kula
    12 min
  • Spomenik palim borcima NOB-a
    19 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Milica Stojadinović Srpkinja)
    5 min
  • Srednja škola (Srednja škola Borislav Mihajlović Mihiz)
    17 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Čarobnjak)
    30 min
  • Fakultet (Educons Univerzitet)
    35 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za rehabilitaciju Termal Vrdnik)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika Nedić)
    18 min
  • Teretana (Joga Yogaja Studio)
    34 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Expeto market)
    9 min
  • Restoran (Etno kuća Kod tašte - restoran i prenoćište)
    18 min
  • Kafana (Red Baron pub)
    12 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    11 min
  • Autobuska stanica (Vrdnik (Železnička Stanica) - Okretnica)
    11 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    16 min
  • Pošta (Pošta Vrdnik)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyLevel Property Agencija za nekretnine
Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
793,72 mesečno (ukupno 9.524,65)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Trosoban stan u zgradi za prodaju, Vrdnik, 65 m2, na 1. spratu, ima lift. Stanje - U izgradnji, Gas, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Okolne lokacije

1.850 € / m2
Vrdnik, Okolne lokacije, Irig | 4zida.rs | 4zida.rs
1.587 € / m2
1.992 € / m2
2.397 € / m2

Oglasi ove agencije

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
121.500 €
2.337 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.400 €/m²

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
122.000 €
2.773 €/m²

Avijatičarsko Naselje

Avijatičarsko Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Betanija, Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.791 €/m²

Betanija

Betanija, Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 43 m²

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 5.89 a

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
119.000 €
2.429 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.222 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
122.760 €
1.980 €/m²

Klisa

Klisa, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 62 m²

Agencija

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.727 €/m²

Socijalno

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 6.12 a

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
121.840 €
2.256 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

dvoiposoban stan • 54 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.857 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
118.000 €
2.810 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m²

Agencija

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.500 €/m²

Cara Dušana

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
121.900 €
2.300 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 53 m²

Agencija

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
118.000 €
2.950 €/m²

Podbara

Podbara, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
3.750 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 32 m² • uknjiženo

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.000 €
2.857 €/m²

Salajka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
120.780 €
2.196 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 55 m²

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
122.500 €
3.500 €/m²

Grbavica

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda