Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Gradske lokacije

Prodaja stanova Gradske lokacije, Zrenjanin, Četvorosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

42 oglasa

4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

169.950 €

1.650 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.699 €/m²

103m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

77.000 €

963 €/m²

80m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 79.000 €
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

170.000 €

1.650 €/m²

103m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

103m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

88m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
1

Gradske lokacije

Zrenjanin

163.920 €

1.504 €/m²

109m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

110.700 €

1.350 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
17
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.699 €/m²

103m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

57.304 €

1.650 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
19
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

115.700 €

1.300 €/m²

89m² | 4 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

120.000 €

1.200 €/m²

100m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
Brigadira Ristića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Brigadira Ristića

Gradske lokacije, Zrenjanin

50.000 €

685 €/m²

73m² | 4 sobe
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
20

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

1.121 €/m²

124m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

822 €/m²

73m² | 4 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

36m² | 1 soba
Toše Jovanovića 60 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stambeno-poslovni objekat Talija

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
16
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

1.241 €/m²

112m² | 4 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

110.700 €

1.350 €/m²

82m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
Đorđa Stratimirovića 21/12 | 4zida.rs
18

Đorđa Stratimirovića 21/12

Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.239 €/m²

109m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
40

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

139.000 €

1.241 €/m²

112m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
9

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

44.000 €

338 €/m²

130m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Prethodna cena: 48.000 €
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
13

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

175.000 €

1.716 €/m²

102m² | 4 sobe | 5. sprat
Agencija
Ažurirano 25.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije
Četvorosoban

prodaja stanova Gradske lokacije - Zrenjanin

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Zrenjanin

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1348 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Zrenjanin

  • Centar, Gradske lokacije
  • Mala Amerika, Gradske lokacije
  • Gradnulica, Gradske lokacije
  • Šumica, Gradske lokacije
  • Dolja, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Zrenjanin

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba