Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Pančevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

581 oglas

Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Nušićeva 5

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

114.000 €

1.500 €/m²

76m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 19.04.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
25
Logo agencije

Karađorđeva

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

125.000 €

2.155 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.
▾Reklama▾
Oslobođenja | 4zida.rs
Oslobođenja | 4zida.rs
Oslobođenja | 4zida.rs
Oslobođenja | 4zida.rs
Oslobođenja | 4zida.rs
19
Logo agencije

Oslobođenja

Tesla, Gradske lokacije, Pančevo

175.000 €

1.683 €/m²

104m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 18.04.2026.
Prethodna cena: 185.000 €
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
5

Strelište

Gradske lokacije, Pančevo

109.000 €

1.160 €/m²

94m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
10
Logo agencije

Moše Pijade

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

109.000 €

1.879 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

146.150 €

1.850 €/m²

79m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

156.600 €

1.800 €/m²

87m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

136.900 €

1.850 €/m²

74m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
Kraljevića Marka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Kraljevića Marka

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

80.600 €

1.874 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 17.04.2026.
Braće Jovanovića | 4zida.rs
Braće Jovanovića | 4zida.rs
Braće Jovanovića | 4zida.rs
Braće Jovanovića | 4zida.rs
Braće Jovanovića | 4zida.rs
15

Braće Jovanovića

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

125.000 €

3.125 €/m²

40m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
16

Vojvođanska

Gradske lokacije, Pančevo

65.000 €

1.912 €/m²

34m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
17

Gradske lokacije

Pančevo

92.000 €

1.508 €/m²

61m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Sodara | 4zida.rs
Sodara | 4zida.rs
Sodara | 4zida.rs
Sodara | 4zida.rs
Sodara | 4zida.rs
9

Sodara

Gradske lokacije, Pančevo

87.000 €

1.673 €/m²

52m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
7

Kralja Milana Obrenovića

Tesla, Gradske lokacije, Pančevo

82.990 €

1.566 €/m²

53m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
20

Karađorđeva

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

600.000 €

1.258 €/m²

477m² | 6.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
18

Svetog Save

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

146.000 €

1.848 €/m²

79m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Prethodna cena: 148.000 €
Lava Tolstoja | 4zida.rs
Lava Tolstoja | 4zida.rs
Lava Tolstoja | 4zida.rs
Lava Tolstoja | 4zida.rs
Lava Tolstoja | 4zida.rs
16
Logo agencije

Lava Tolstoja

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

329.000 €

1.365 €/m²

241m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

95.492 €

1.989 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

119.695 €

1.870 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

66.056 €

2.359 €/m²

28m² | 0.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
21222324

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Gradske lokacije - Pančevo

38 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Gradske lokacije - Pančevo

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Gradske lokacije

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Pančevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1866 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Pančevo

  • Centar, Gradske lokacije
  • Margita, Gradske lokacije
  • Kotež 1, Gradske lokacije
  • Kotež 2, Gradske lokacije
  • Novi Svet, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Pančevo

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Gradske lokacije