Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Gradske lokacije

Prodaja stanova od vlasnika | Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

97 oglasa

Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

105.000 €

2.625 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Tavan
Ažurirano 16.05.2026.
Braće Popović | 4zida.rs
Braće Popović | 4zida.rs
Braće Popović | 4zida.rs
Braće Popović | 4zida.rs
Braće Popović | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Braće Popović

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.451 €/m²

51m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Rumenačka 9 | 4zida.rs
Rumenačka 9 | 4zida.rs
Rumenačka 9 | 4zida.rs
Rumenačka 9 | 4zida.rs
Rumenačka 9 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Rumenačka 9

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

155.000 €

2.672 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 16.05.2026.
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Top
17

Partizanskih Baza

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

2.239 €/m²

67m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
47

Cara Dušana

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

319.000 €

3.127 €/m²

102m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Bulevar Kralja Petra I | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Bulevar Kralja Petra I

Sajmište, Gradske lokacije, Novi Sad

128.000 €

3.459 €/m²

37m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Danila Kiša | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6

Danila Kiša

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

3.378 €/m²

37m² | 1 soba | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Zmaj Ognjena Vuka 2 | 4zida.rs
Zmaj Ognjena Vuka 2 | 4zida.rs
Zmaj Ognjena Vuka 2 | 4zida.rs
Zmaj Ognjena Vuka 2 | 4zida.rs
Zmaj Ognjena Vuka 2 | 4zida.rs
10

Zmaj Ognjena Vuka 2

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

107.000 €

2.816 €/m²

38m² | 1 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2492 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
247 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1770 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
665 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
711 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
440 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
2 godine na 4zida
459 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1038 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
73 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
117 oglasa u ponudi
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
27

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

240.000 €

2.892 €/m²

83m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Heroja Pinkija 18 B | 4zida.rs
Heroja Pinkija 18 B | 4zida.rs
Heroja Pinkija 18 B | 4zida.rs
Heroja Pinkija 18 B | 4zida.rs
Heroja Pinkija 18 B | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Heroja Pinkija 18 B

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

118.500 €

2.890 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Okrugićeva 19 | 4zida.rs
Top
14

Okrugićeva 19

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

112.500 €

2.961 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Aranj Janoša | 4zida.rs
Aranj Janoša | 4zida.rs
Aranj Janoša | 4zida.rs
Aranj Janoša | 4zida.rs
Aranj Janoša | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Aranj Janoša

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

215.000 €

3.583 €/m²

60m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Hadži Ruvimova 69 | 4zida.rs
Hadži Ruvimova 69 | 4zida.rs
Hadži Ruvimova 69 | 4zida.rs
Hadži Ruvimova 69 | 4zida.rs
Hadži Ruvimova 69 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
29

Hadži Ruvimova 69

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

202.500 €

2.500 €/m²

81m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Valentina Vodnika | 4zida.rs
Valentina Vodnika | 4zida.rs
Valentina Vodnika | 4zida.rs
Valentina Vodnika | 4zida.rs
Valentina Vodnika | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Valentina Vodnika

Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

125.990 €

3.706 €/m²

34m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Cara Dušana 76 | 4zida.rs
Premijum
15

Cara Dušana 76

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

127.700 €

3.547 €/m²

36m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Danila Kiša 23 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6

Danila Kiša 23

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

103.000 €

3.679 €/m²

28m² | 0.5 soba | 1/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Jerneja Kopitara | 4zida.rs
Premijum
1

Jerneja Kopitara

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

137.500 €

2.750 €/m²

50m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Vlasnik • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Jerneja Kopitara 52-54 | 4zida.rs
Jerneja Kopitara 52-54 | 4zida.rs
Jerneja Kopitara 52-54 | 4zida.rs
Top
3

Jerneja Kopitara 52-54

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

128.042 €

2.845 €/m²

45m² | 2 sobe
Vlasnik • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Slovačka | 4zida.rs
Slovačka | 4zida.rs
Slovačka | 4zida.rs
Slovačka | 4zida.rs
Slovačka | 4zida.rs
5

Slovačka

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

88.000 €

4.190 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Ilije Ognjanovića 2 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 2 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 2 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 2 | 4zida.rs
Ilije Ognjanovića 2 | 4zida.rs
Premijum
12

Ilije Ognjanovića 2

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

130.000 €

2.600 €/m²

50m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije
Vlasnik

prodaja stanova Gradske lokacije - Novi Sad

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Novi Sad

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2764 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Novi Sad

  • Stari Grad, Gradske lokacije
  • Liman, Gradske lokacije
  • Podbara, Gradske lokacije
  • Ribarsko Ostrvo, Gradske lokacije
  • Kameničko Ostrvo, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Novi Sad

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba