Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Gradske lokacije

Prodaja stanova od vlasnika | Gradske lokacije, Niš

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

23 oglasa

Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Despota Đurđa | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7

Despota Đurđa

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

107.800 €

2.200 €/m²

49m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8

Generala Milojka Lešjanina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

2.264 €/m²

53m² | 2 sobe | 13/14 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
11

Medijana

Gradske lokacije, Niš

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
9.Brigade 19 | 4zida.rs
Premijum
31

9.Brigade 19

Čair, Medijana, Gradske lokacije, Niš

199.000 €

2.398 €/m²

83m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Visokog Stevana 2A | 4zida.rs
Premijum
9

Visokog Stevana 2A

Medijana, Gradske lokacije, Niš

106.000 €

2.120 €/m²

50m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 75 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Bulevar Nemanjića 75

Medijana, Gradske lokacije, Niš

139.000 €

2.206 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 5/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Vojvode Tankosića | 4zida.rs
Premijum
23

Vojvode Tankosića

Dom Zdravlja, Medijana, Gradske lokacije, Niš

199.000 €

2.519 €/m²

79m² | 3 sobe | 13/14 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 03.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
10

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića 16 | 4zida.rs
Top
6

Bulevar Nemanjića 16

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

193.000 €

2.354 €/m²

82m² | 3 sobe | 8/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Kej Kola Srpskih Sestara 15 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Kej Kola Srpskih Sestara 15

Medijana, Gradske lokacije, Niš

111.000 €

2.413 €/m²

46m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Ljubomira Nikolića 152 | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića 152 | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića 152 | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića 152 | 4zida.rs
Ljubomira Nikolića 152 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10

Ljubomira Nikolića 152

Trošarina, Medijana, Gradske lokacije, Niš

79.999 €

1.509 €/m²

53m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Dragiše Cvetkovića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7

Dragiše Cvetkovića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

130.000 €

1.757 €/m²

74m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Bulevar Nemanjića

Delta, Medijana, Gradske lokacije, Niš

220 €

3 €/m²

75m² | 3 sobe | 7/12 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
Studenička | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Studenička

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Nikole Kopernika 39 | 4zida.rs
Nikole Kopernika 39 | 4zida.rs
Nikole Kopernika 39 | 4zida.rs
Nikole Kopernika 39 | 4zida.rs
Nikole Kopernika 39 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Nikole Kopernika 39

Medijana, Gradske lokacije, Niš

70.000 €

2.121 €/m²

33m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Milovana Krstića 4 | 4zida.rs
Milovana Krstića 4 | 4zida.rs
Milovana Krstića 4 | 4zida.rs
Milovana Krstića 4 | 4zida.rs
Milovana Krstića 4 | 4zida.rs
17

Milovana Krstića 4

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

150.000 €

2.113 €/m²

71m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Dubrovačka 5 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Dubrovačka 5

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

187.000 €

2.493 €/m²

75m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Hajduk Stanka 16 | 4zida.rs
Hajduk Stanka 16 | 4zida.rs
Hajduk Stanka 16 | 4zida.rs
Hajduk Stanka 16 | 4zida.rs
Hajduk Stanka 16 | 4zida.rs
12

Hajduk Stanka 16

Medijana, Gradske lokacije, Niš

60.000 €

2.222 €/m²

27m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
6

Medijana

Gradske lokacije, Niš

175.000 €

2.333 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Gornjomatejevačka 3.Prilaz | 4zida.rs
Gornjomatejevačka 3.Prilaz | 4zida.rs
Gornjomatejevačka 3.Prilaz | 4zida.rs
Gornjomatejevačka 3.Prilaz | 4zida.rs
Gornjomatejevačka 3.Prilaz | 4zida.rs
6

Gornjomatejevačka 3.Prilaz

Studenička, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

125.000 €

2.404 €/m²

52m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije
Vlasnik

prodaja stanova Gradske lokacije - Niš

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Niš

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2008 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Niš

  • Medijana, Gradske lokacije
  • Niška Banja, Gradske lokacije
  • Palilula, Gradske lokacije
  • Pantelej, Gradske lokacije
  • Crveni Krst, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Niš

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba