Dvosoban stan na prodaju, Trg Fontana, 98.000€, 58m²
Gradske lokacije, Kruševac
Prikaži mapuOglas ažuriran: 20.05.2026.
98.000 €
1.690 € / m2
58 m²
2 sobe
2/3 sprata
Na prodaju dvosoban stan
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1365
Prikaz stana na mapi
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...