Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Kraljevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

65 oglasa

Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
12

Karađorđeva

Gradske lokacije, Kraljevo

85.000 €

1.000 €/m²

85m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
Tomislava Andrića Džigija | 4zida.rs
Tomislava Andrića Džigija | 4zida.rs
2

Tomislava Andrića Džigija

Gradske lokacije, Kraljevo

86.000 €

2.000 €/m²

43m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
13

Dositejeva

Gradske lokacije, Kraljevo

105.000 €

1.438 €/m²

73m² | 3.5 sobe | 2/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

103.000 €

1.170 €/m²

88m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 110.000 €
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

80.000 €

1.481 €/m²

54m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
16

Moše Pijade

Gradske lokacije, Kraljevo

60.000 €

1.277 €/m²

47m² | 1 soba | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
10

Moše Pijade

Gradske lokacije, Kraljevo

85.000 €

1.214 €/m²

70m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

130.000 €

1.831 €/m²

71m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

109.900 €

1.570 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

82.000 €

820 €/m²

100m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

90.000 €

1.000 €/m²

90m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.04.2026.
Miloša Velikog | 4zida.rs

Miloša Velikog

Gradske lokacije, Kraljevo

155.000 €

1.914 €/m²

81m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Francuska Kolonija | 4zida.rs
Francuska Kolonija | 4zida.rs
Francuska Kolonija | 4zida.rs
Francuska Kolonija | 4zida.rs
Francuska Kolonija | 4zida.rs
8

Francuska Kolonija

Gradske lokacije, Kraljevo

90.000 €

2.000 €/m²

45m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
22

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

90.000 €

2.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

115.000 €

1.643 €/m²

70m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Omladinska

Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

1.786 €/m²

42m² | 0.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Prethodna cena: 79.000 €
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
9

Jug Bogdanova

Gradske lokacije, Kraljevo

83.000 €

1.317 €/m²

63m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
dobra lokacija
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

45.000 €

1.250 €/m²

36m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
8

Moše Pijade

Gradske lokacije, Kraljevo

62.000 €

1.319 €/m²

47m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
Dositejeva | 4zida.rs
15

Dositejeva

Gradske lokacije, Kraljevo

97.000 €

1.293 €/m²

75m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja stanova Gradske lokacije - Kraljevo

34 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Gradske lokacije - Kraljevo

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Gradske lokacije

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Kraljevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1418 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Kraljevo

  • Grdica, Gradske lokacije
  • Zelengora, Gradske lokacije
  • Jarčujak, Gradske lokacije
  • Konarevo, Gradske lokacije
  • Ratina, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Kraljevo

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba