Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Kraljevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

65 oglasa

Glavaševa 13 | 4zida.rs
Glavaševa 13 | 4zida.rs
Glavaševa 13 | 4zida.rs
Glavaševa 13 | 4zida.rs
Glavaševa 13 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Glavaševa 13

Gradske lokacije, Kraljevo

102.000 €

1.417 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
22

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

126.000 €

1.500 €/m²

84m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
4. Kraljevački Bataljon | 4zida.rs
4. Kraljevački Bataljon | 4zida.rs
4. Kraljevački Bataljon | 4zida.rs
4. Kraljevački Bataljon | 4zida.rs
4. Kraljevački Bataljon | 4zida.rs
11

4. Kraljevački Bataljon

Gradske lokacije, Kraljevo

109.000 €

2.096 €/m²

52m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Olge Jovičić Rite 13 | 4zida.rs
Olge Jovičić Rite 13 | 4zida.rs
Olge Jovičić Rite 13 | 4zida.rs
Olge Jovičić Rite 13 | 4zida.rs
Olge Jovičić Rite 13 | 4zida.rs
7

Olge Jovičić Rite 13

Gradske lokacije, Kraljevo

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Top
23

Jug Bogdanova

Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

1.596 €/m²

47m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

85.000 €

1.635 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
10

Cara Lazara

Gradske lokacije, Kraljevo

109.999 €

1.571 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Svete Trojice | 4zida.rs
Svete Trojice | 4zida.rs
Svete Trojice | 4zida.rs
Svete Trojice | 4zida.rs
Svete Trojice | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
17

Svete Trojice

Gradske lokacije, Kraljevo

126.000 €

1.575 €/m²

80m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Beogradska

Gradske lokacije, Kraljevo

125.000 €

1.667 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Hilandarska 1 | 4zida.rs
Hilandarska 1 | 4zida.rs
Hilandarska 1 | 4zida.rs
Hilandarska 1 | 4zida.rs
Hilandarska 1 | 4zida.rs
Top
7

Hilandarska 1

Gradske lokacije, Kraljevo

74.800 €

1.700 €/m²

44m² | 1 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
novo u ponudi
11
Logo agencije

Ribnica

Gradske lokacije, Kraljevo

63.000 €

1.050 €/m²

60m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
Jug Bogdanova | 4zida.rs
12

Jug Bogdanova

Gradske lokacije, Kraljevo

95.000 €

1.583 €/m²

60m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Jovana Deroka 13 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Jovana Deroka 13

Gradske lokacije, Kraljevo

73.000 €

652 €/m²

112m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

1.071 €/m²

70m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6

Gradske lokacije

Kraljevo

141.000 €

1.785 €/m²

79m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

85.000 €

1.574 €/m²

54m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
Francuska Kolonija | 4zida.rs
Francuska Kolonija | 4zida.rs
Francuska Kolonija | 4zida.rs
Francuska Kolonija | 4zida.rs
Francuska Kolonija | 4zida.rs
5

Francuska Kolonija

Gradske lokacije, Kraljevo

72.000 €

1.043 €/m²

69m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.04.2026.
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
Hajduk Veljkova | 4zida.rs
6

Hajduk Veljkova

Gradske lokacije, Kraljevo

95.000 €

1.583 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

117.000 €

1.746 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Dušana Popovića 94 | 4zida.rs
Dušana Popovića 94 | 4zida.rs
Dušana Popovića 94 | 4zida.rs
Dušana Popovića 94 | 4zida.rs
Dušana Popovića 94 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
22

Dušana Popovića 94

Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

750 €/m²

100m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja stanova Gradske lokacije - Kraljevo

34 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Gradske lokacije - Kraljevo

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Gradske lokacije

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Kraljevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1418 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Kraljevo

  • Grdica, Gradske lokacije
  • Zelengora, Gradske lokacije
  • Jarčujak, Gradske lokacije
  • Konarevo, Gradske lokacije
  • Ratina, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Kraljevo

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba