Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Kragujevac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

585 oglasa

Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
Kosovska 28 | 4zida.rs
17

Kosovska 28

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

201.000 €

1.827 €/m²

110m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
11

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

28.500 €

1.583 €/m²

18m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Atinska

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.999 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
8

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

2.298 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
Majora Vladana Mikićevića | 4zida.rs
16

Majora Vladana Mikićevića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

130.100 €

2.768 €/m²

47m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
Slovačkih pobunjenika | 4zida.rs
17
Logo agencije

Slovačkih pobunjenika

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

1.467 €/m²

75m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Vladimira Rolovića

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

97.000 €

1.702 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
Milovana Gušića 99 | 4zida.rs
13

Milovana Gušića 99

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

110.000 €

2.391 €/m²

46m² | 2 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
12

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

92.000 €

2.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

2.130 €/m²

54m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
11

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

69.000 €

1.468 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
Bagremar | 4zida.rs
12

Bagremar

Gradske lokacije, Kragujevac

80.000 €

1.739 €/m²

46m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
8

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

87.000 €

1.933 €/m²

45m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
10

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.842 €/m²

38m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
12

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

123.000 €

1.640 €/m²

75m² | 3 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
14

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

98.500 €

1.824 €/m²

54m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

1.872 €/m²

47m² | 1 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Neznanog Junaka | 4zida.rs
Neznanog Junaka | 4zida.rs
Neznanog Junaka | 4zida.rs
Neznanog Junaka | 4zida.rs
Neznanog Junaka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Neznanog Junaka

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

126.000 €

2.333 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 1/6 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
Tanaska Rajića | 4zida.rs
4

Tanaska Rajića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

86.980 €

1.977 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/7 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.649 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Firma • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja stanova Gradske lokacije - Kragujevac

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1886 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Kragujevac

  • Aerodrom, Gradske lokacije
  • Pivara, Gradske lokacije
  • Stanovo, Gradske lokacije
  • Stari Grad, Gradske lokacije
  • Petrovac, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba