Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Kragujevac

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

585 oglasa

Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

124.000 €

2.431 €/m²

51m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Kneza Miloša

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

102.900 €

1.660 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/14 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.829 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

155.719 €

2.076 €/m²

75m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

42m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Dragoljuba Milovanovića Bene 16, 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1

CENTRAL RESIDENCE B16

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

109m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

172.816 €

2.082 €/m²

83m² | 4 sobe | 4/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

75.890 €

1.997 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Stojana Protića | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Stojana Protića

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

104.436 €

2.048 €/m²

51m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Spasenije Cane Babović | 4zida.rs
Spasenije Cane Babović | 4zida.rs
Spasenije Cane Babović | 4zida.rs
Spasenije Cane Babović | 4zida.rs
Spasenije Cane Babović | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Spasenije Cane Babović

Bagremar, Gradske lokacije, Kragujevac

39.900 €

2.217 €/m²

18m² | 0.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Kralja Petra Prvog

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

99.000 €

1.800 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

115.000 €

1.950 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Dragana Petrovica 20, Donja Erdoglija | 4zida.rs
Novogradnja
1

Dragana Petrovica

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

131.000 €

1.949 €/m²

67m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Kopaonička

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

159.000 €

1.939 €/m²

82m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Episkopa Save

Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

1.956 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

2.000 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.774 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Lole Ribara | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Lole Ribara

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

135.000 €

2.045 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.090 €/m²

67m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Dimitrija Tucovića 28 | 4zida.rs
Novogradnja
5
Logo projekta

Sokolis

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

106.000 €

2.275 €/m²

46m² | 2 sobe | 10/9 spratova
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Bubanj | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Bubanj

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

87.500 €

1.944 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

97.000 €

1.644 €/m²

59m² | 2 sobe | 7/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
dobra lokacija
30
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.600 €/m²

75m² | 3 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

83.900 €

2.893 €/m²

29m² | 0.5 soba | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
dobra ponuda
13
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

65.000 €

1.548 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke 14 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Miodraga Vlajića Šuke 14

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

165.300 €

1.900 €/m²

87m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Gradske lokacije - Kragujevac

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1886 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Kragujevac

  • Aerodrom, Gradske lokacije
  • Pivara, Gradske lokacije
  • Stanovo, Gradske lokacije
  • Stari Grad, Gradske lokacije
  • Petrovac, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Gradske lokacije