Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Gradske lokacije, Ćuprija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

111 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

55.000 €

965 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

38.000 €

655 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

49.500 €

917 €/m²

54m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

82.000 €

1.065 €/m²

MOŽE NA KREDIT

77m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 83.000 €
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stanovi u izgradnji u centru Ćuprije

Gradske lokacije, Ćuprija

104.181 €

1.353 €/m²

77m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
2

Stanovi u izgradnji u centru Ćuprije

Gradske lokacije, Ćuprija

79.515 €

1.353 €/m²

58m² | 3 sobe | prizemlje/6 spratova
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Ćuprija

47.600 €

700 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
6

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

85.870 €

1.431 €/m²

MOŽE NA KREDIT

60m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9

Gradske lokacije

Ćuprija

30.000 €

938 €/m²

32m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 33.000 €
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

160.116 €

1.323 €/m²

121m² | 3.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

63.720 €

1.356 €/m²

47m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Lazara 45-47 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Cara Lazara

Centar, Gradske lokacije, Ćuprija

Cena na upit

79m² | 3 sobe
Cara Lazara 45-47 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Cara Lazara

Centar, Gradske lokacije, Ćuprija

Cena na upit

58m² | 2 sobe | prizemlje/7 spratova
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

103.752 €

1.330 €/m²

78m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
1

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

61.897 €

1.375 €/m²

45m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11

Gradske lokacije

Ćuprija

49.500 €

1.414 €/m²

MOŽE NA KREDIT

35m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

55.000 €

965 €/m²

MOŽE NA KREDIT

57m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
12

Gradske lokacije

Ćuprija

34.000 €

919 €/m²

37m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 35.000 €
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

93.800 €

1.400 €/m²

67m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
8

Gradske lokacije

Ćuprija

62.000 €

954 €/m²

65m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

61.896 €

1.375 €/m²

45m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

63.585 €

1.353 €/m²

47m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

63.720 €

1.356 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

63.720 €

1.356 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6
Gradske lokacije

prodaja stanova Gradske lokacije - Ćuprija

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Ćuprija

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1089 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Ćuprija

  • Centar, Gradske lokacije
  • Ada, Gradske lokacije
  • Bazdara, Gradske lokacije
  • Cernica, Gradske lokacije
  • Ludo Polje, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Ćuprija

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba