Trosoban stan na prodaju, Dimitrija Tucovića Zira, 270.000€, 80m²

270.000 €
3.375 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, terase (2)
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, kuhinjski elementi, frižider, šporet, rerna, plakar
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 501
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 parking mesto, javni parking u zoni
- 1 lift
- Tip interneta: optički
Opis oglasa
Noviji 80m2, trosoban stan na veoma traženoj lokaciji na 80 m od Ruzveltove unutrašnji bez buke, blizina brojnih prodavnica, pet minuta hoda od fakulteta, Vukovog spomenika, TC Zire, Hale Pionir...
Odlično saobraćajno povezan, veliki broj linija javnog prevoza u okruženju, autobus, tramvaj, trolejbus, metro.
Sastoji se od dnevne sobe povezane sa trpezarijom i kuhinjom sa izlaskom na terasu dve spavaće sobe jedna ima terasu, , kupatila, toaleta i ulaznog hodnika.
Garažno mesto 30.000 eur.
Uknjžen!
Usejiv po isplati.
Newer 80m2, three-bedroom apartment in a highly sought-after location, interior without noise, close to numerous shops, five-minute walk to numerous faculties, Vuk's Monument, TC Zira, Hale Pionir...
Excellent traffic connections, a large number of public transport lines in the area, bus, tram, trolleybus, metro.
Consists of a living room connected to the dining room and kitchen with access to the terrace, two bedrooms, bathroom, toilet and entrance hall.
Garage space 30,000 eur.
Completed!
Ready to use upon payment.