Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Nikole Čupića, 239.000€, 57m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zvezdara opština
  5. Denkova Bašta
  6. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Nikole Čupića, 239.000€, 57m²

Beograd, Zvezdara opština, Denkova Bašta
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-23307Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 969 €

239.000 €

4.193 € / m2

57 m²
2 sobe
8/8 spratova
Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića, 57m2
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Kanalizacija
  • Godina izgradnje: 2020.
  • Zgrada poseduje: video nadzor
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

Zvezdara, Denkova bašta - Nikole Čupića

2.0, 57m2 (terasa 6m2), 8/8, CG, klima, lift, telefon, interfon, KATV, internet, video nadzor

U ponudi je izuzetan, sunačan i svetao stan na odličnoj lokaciji sa prelepim panoramskim pogledom na grad.

Sastoji se od prostranog dvnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i prelepe terase.

Stan je za svaku preporuku. Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada, a u neposrednoj blizini nalazi se sav sadržaj neophodan za komforan život: škola, vrtić, prodavnice i restorani.

Uknjižen na 57m2.

Agencijska provizija 2%.

Agent Vesna Dinčić: 064... (prikaži broj telefona) (licenca br. 1858)

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Urbani džep
    13 min
  • Park Slavujev potok
    13 min
  • Park Šumice
    19 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    5 min
  • Vozarev krst
    5 min
  • Pašina česma
    5 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Janko Veselinović)
    4 min
  • Srednja škola (Farmaceutsko-fizioterapeutska škola)
    9 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Duga)
    5 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet primenjenih umetnosti)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (MedicOne - specijalna bolnica za plastičnu, estetsku i rekonstruktivnu hirurgiju)
    2 min
  • Klinika (Poliklinika Panacea)
    18 min
  • Teretana (Non Stop Fitness)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aroma market)
    1 min
  • Restoran (Kineski restoran Mister Wang)
    4 min
  • Kafana (Klub Cirkus)
    5 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    7 min
  • Autobuska stanica (Škola Vojislav Ilić)
    4 min
  • Tramvajska stanica (Pijaca Zvezdara)
    6 min
  • Trolejbuska stanica (Škola Vojislav Ilić)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (Erste Bank Ekspres ekspozitura)
    1 min
  • Pošta (Pošta Beograd 107)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
696,03 mesečno (ukupno 8.352,39)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Denkova Bašta, 57 m2, na 8. spratu, ima lift. Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Zvezdara opština

4.193 € / m2
Beograd, Zvezdara opština, Denkova Bašta | 4zida.rs | 4zida.rs
2.121 € / m2
2.960 € / m2
3.800 € / m2

Oglasi ove agencije

Rajkovac, Mladenovac opština, Beograd | 4zida.rs
240.000 €
1.000 €/m²

Nemanjina

Rajkovac, Mladenovac opština, Beograd

kuća • 240 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 60, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
242.303 €
3.616 €/m²

Tošin bunar

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 67 m²

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
240.000 €
1.121 €/m²

Vikend naselje

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

kuća • 214 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd | 4zida.rs
234.000 €
4.034 €/m²

Sinđelićeva

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 58 m² • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
242.669 €
3.517 €/m²

Ustanička

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 69 m²

Agencija

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
246.000 €
3.195 €/m²

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 34 - Studentski grad, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 77 m² • uknjiženo

Agencija

Jakovo, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
240.000 €
532 €/m²

Proleterska

Jakovo, Surčin opština, Beograd

kuća • 451 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
240.000 €
2.791 €/m²

Matice srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

troiposoban stan • 86 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
244.000 €
3.089 €/m²

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 79 m²

Agencija

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
240.500 €
3.700 €/m²

Primorska

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Sremčica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
239.000 €
1.044 €/m²

Leposavićka

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

kuća • 229 m² • uknjiženo

Agencija

Krnjača, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
245.000 €

Mokri Sebeš

Krnjača, Palilula opština, Beograd

plac • 38.72 a • uknjiženo

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
245.000 €
1.713 €/m²

Kačićeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

kuća • 143 m² • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
241.315 €
3.602 €/m²

Jovana Ćirilova

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 67 m²

Agencija

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
235.000 €
2.798 €/m²

Poručnika Spasića i Mašere

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 84 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
235.000 €
3.852 €/m²

Otona Župančiča

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 45, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
245.000 €
3.712 €/m²

Dr Ivana Ribara

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 66 m² • uknjiženo

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
232.800 €
3.475 €/m²

Učiteljsko Naselje

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 67 m²

Agencija

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd | 4zida.rs
235.000 €
4.434 €/m²

Kursulina

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
238.000 €
3.552 €/m²

Dr Agostina Neta

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 67 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda