Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Čukarica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

631 oglas

Saznaj više o kraju Čukarica opština
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Premijum
20

Karpoševa

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

243.075 €

3.523 €/m²

69m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Antona Aškerca

Cerak, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 1 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Beogradskog bataljona | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Beogradskog bataljona

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

389.000 €

3.814 €/m²

102m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Požeška | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Požeška

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

320.000 €

3.168 €/m²

101m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Lipar

Cerak, Čukarica opština, Beograd

138.000 €

1.624 €/m²

85m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Blagoja Parovića bb | 4zida.rs
Premijum
24
Logo agencije

Blagoja Parovića bb

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

295.000 €

2.169 €/m²

136m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

1.974 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Stevana Filipovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

75.000 €

2.027 €/m²

37m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Radnih akcija

Železnik, Čukarica opština, Beograd

209.000 €

2.049 €/m²

102m² | 4.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Žarka Vukovića Pucara | 4zida.rs
Top
15
Logo agencije

Žarka Vukovića Pucara

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

235.000 €

3.310 €/m²

71m² | 3.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Top
novo u ponudi
11
Logo agencije

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

145.800 €

3.170 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

69.000 €

1.971 €/m²

35m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Top
30
Logo agencije

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

240.000 €

2.400 €/m²

100m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Đorđa Stojkovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

83.000 €

1.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Svete Milutinovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

167.500 €

2.295 €/m²

73m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
1. maja | 4zida.rs
1. maja | 4zida.rs
1. maja | 4zida.rs
1. maja | 4zida.rs
1. maja | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

1. maja

Železnik, Čukarica opština, Beograd

53.000 €

2.524 €/m²

21m² | 0.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Dvoržakova | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Dvoržakova

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

2.357 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Stjepana Supanca | 4zida.rs
Stjepana Supanca | 4zida.rs
Stjepana Supanca | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Stjepana Supanca

Železnik, Čukarica opština, Beograd

139.000 €

2.138 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

139.000 €

2.482 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Šavnička

Cerak, Čukarica opština, Beograd

219.000 €

2.920 €/m²

75m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Čukarica opština

prodaja stanova Čukarica opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2807 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan