Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Čukarica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

629 oglasa

Saznaj više o kraju Čukarica opština
Mihajla Valtrovića | 4zida.rs
Mihajla Valtrovića | 4zida.rs
Mihajla Valtrovića | 4zida.rs
Mihajla Valtrovića | 4zida.rs
Mihajla Valtrovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Mihajla Valtrovića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

110.500 €

1.939 €/m²

57m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija
Ažurirano 27.04.2026.
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Mihajla Valtrovica

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

133.000 €

2.254 €/m²

59m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
Mihajla Valtrovica | 4zida.rs
10
Logo agencije

Mihajla Valtrovica

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

119.500 €

2.096 €/m²

57m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija
Ažurirano 27.04.2026.
Cvećarska | 4zida.rs
Cvećarska | 4zida.rs
Cvećarska | 4zida.rs
Cvećarska | 4zida.rs
Cvećarska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Cvećarska

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

159.900 €

2.757 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Endija Vorhola | 4zida.rs
1
Logo agencije

Endija Vorhola

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

185.000 €

4.022 €/m²

46m² | 2 sobe | 3/11 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Riste Marjanovića | 4zida.rs
Riste Marjanovića | 4zida.rs
Riste Marjanovića | 4zida.rs
Riste Marjanovića | 4zida.rs
Riste Marjanovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Riste Marjanovića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

96.000 €

3.000 €/m²

32m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
2
Logo agencije

Cerak

Čukarica opština, Beograd

206.718 €

2.756 €/m²

75m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
Veljka Petrovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Veljka Petrovića

Sunčana Padina, Čukarica opština, Beograd

420.000 €

3.415 €/m²

123m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 27.04.2026.
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
2
Logo agencije

Cerak

Čukarica opština, Beograd

206.718 €

2.756 €/m²

75m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Partizanske vode | 4zida.rs
1
Logo agencije

Partizanske vode

Cerak, Čukarica opština, Beograd

226.875 €

3.025 €/m²

75m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Partizanske vode | 4zida.rs
1
Logo agencije

Partizanske vode

Cerak, Čukarica opština, Beograd

195.717 €

3.011 €/m²

65m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
6

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

125.000 €

4.167 €/m²

30m² | 0.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
Petra Lekovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Petra Lekovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

92.000 €

4.182 €/m²

22m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
Časlava Veljića | 4zida.rs
13

Časlava Veljića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

132.600 €

2.821 €/m²

47m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
21
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

385.000 €

2.500 €/m²

154m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

699.000 €

3.177 €/m²

220m² | 5 soba | 4/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 27.04.2026.
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
15

Arčibalda Rajsa

Filmski Grad, Čukarica opština, Beograd

239.500 €

2.603 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Frontovska | 4zida.rs
Frontovska | 4zida.rs
Frontovska | 4zida.rs
Frontovska | 4zida.rs
Frontovska | 4zida.rs
11

Frontovska

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

183.000 €

1.525 €/m²

120m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
52

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

862.500 €

2.500 €/m²

345m² | 5 soba
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
32

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

812.500 €

2.500 €/m²

325m² | 6 soba
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 26.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18192021

Nekretnine Čukarica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Čukarica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Čukarica opština

prodaja stanova Čukarica opština - Beograd

36 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Čukarica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Čukarica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Čukarica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Čukarica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2807 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Čukarica opština - Beograd

  • Centar, Čukarica opština
  • Žarkovo, Čukarica opština
  • Banovo Brdo, Čukarica opština
  • Železnik, Čukarica opština
  • Ada Ciganlija, Čukarica opština

Po tipu nekretnine — Čukarica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan