Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.603 oglasa

Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

155.500 €

2.549 €/m²

61m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Nikolaja Kravcova

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

546.700 €

4.796 €/m²

114m² | 4 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Karpoševa

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

512.590 €

3.854 €/m²

133m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Golubačka

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

450.000 €

4.412 €/m²

102m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Cerska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mića Radakovića | 4zida.rs
Mića Radakovića | 4zida.rs
Mića Radakovića | 4zida.rs
Mića Radakovića | 4zida.rs
Mića Radakovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Mića Radakovića

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

210.000 €

3.387 €/m²

62m² | 2 sobe | 8/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Nikolaja Gogolja | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

210.000 €

2.800 €/m²

75m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Novogradnja
3

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Bože Jankovića

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

250.000 €

3.571 €/m²

70m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Jovana Ćirilova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Jovana Ćirilova

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

175.000 €

4.487 €/m²

39m² | 1 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Džona Kenedija

Blok 9a, Novi Beograd, Beograd

949.999 €

5.689 €/m²

167m² | 4 sobe | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Stefana Prvovenčanog

Treska, Okolne lokacije, Kopaonik

70.000 €

2.000 €/m²

35m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Belokrajinska | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Belokrajinska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

4.286 €/m²

28m² | 0.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Jelke Bojkić Makavejev

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

155.000 €

2.768 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Luke Vukalovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Luke Vukalovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

4.565 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Vele Nigrinove

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

199.000 €

3.980 €/m²

50m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Šumadijska

Zemunske kapije, Zemun opština, Beograd

220.000 €

4.314 €/m²

51m² | 2 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bokokotorska | 4zida.rs
Bokokotorska | 4zida.rs
Bokokotorska | 4zida.rs
Bokokotorska | 4zida.rs
Bokokotorska | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bokokotorska

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

135.000 €

900 €/m²

150m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾