Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Crveni Krst, 157.830€, 64m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Crveni Krst
  5. Dvoiposoban stan

Dvoiposoban stan na prodaju, Crveni Krst, 157.830€, 64m²

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-431Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 640 €

157.830 €

2.466 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 1.749 €
64 m²
2,5 sobe
5/5 spratova
Stan u novogradnji - prodaja
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na struju
  • Novo
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2068
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

Prodaje se stan u novogradnji, površine 64,42 m2 po strukturi dvoiposoban koji se nalazi na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Zgrada je građena po savremenim standardima i namenjena je dugoročnom i kvalitetnom stanovanju.

Stan je funkcionalnog rasporeda, prostorije su pravilnih oblika i omogućavaju racionalno korišćenje prostora. Završna obrada obuhvata kvalitetne materijale, uključujući parket i keramiku, sigurnosna ulazna vrata, savremenu stolariju i opremljeno kupatilo.

Nekretnina je pogodna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.

Stan poseduje udernu dokumentaciju i moguća je kupovina putem stambenog kredita.

U neposrednoj blizini objekta na samo par minuta hoda nalaze se: vrtić, škola, prodavnice, park, javni prevoz, kao i mesta za opuštanje i uživanje.

Više informacija o ovoj ponudi možete dobiti pozivom na broj 061... (prikaži broj telefona) i 018... (prikaži broj telefona) .
Agencija ETAGI NEKRETNINE DOO je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 2068.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park heroja NOB-a
    28 min
  • Park Čair
    43 min
  • Park složnih komšija
    48 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Zgrada starog načelstva
    8 min
  • Spomenik kralju Milanu Obrenoviću
    8 min
  • Spomenik žrtvama NATO bombardovanja
    8 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Ivo Andrić)
    5 min
  • Srednja škola (Građevinsko tehnička škola Neimar)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Sunce)
    9 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Građevinsko-arhitektonski fakultet)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Bolnica Đorić)
    13 min
  • Klinika (Poliklinika Magna Plus)
    9 min
  • Teretana (Fitness centar Universum)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Mega Maxi Supermarket)
    8 min
  • Restoran (Kafana Mrak)
    18 min
  • Kafana (Kafana Stara trpeza)
    4 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Cool taksi)
    31 min
  • Autobuska stanica (DIN)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    9 min
  • Pošta (Pošta Niš 14)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
781,51 mesečno (ukupno 9.378,12)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Etagi NekretnineEtagi-Niš
Etagi-Niš avatar
7 meseci na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan u zgradi za prodaju, Crveni Krst, 64 m2, na 5. spratu, ima lift. Stanje - Novo, Struja, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Crveni Krst

2.466 € / m2
Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.346 € / m2
1.749 € / m2
2.151 € / m2

Oglasi ove agencije

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
155.359 €
2.158 €/m²

Somborska

Somborska, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 72 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
155.360 €
2.158 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 72 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
155.360 €
2.158 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 72 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
155.360 €
2.158 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 72 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
165.000 €
2.324 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 71 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
164.490 €
1.935 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 85 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
154.000 €
2.169 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 71 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
155.000 €
570 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

kuća • 272 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
153.000 €
1.500 €/m²

Crveni Krst

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 102 m²

Agencija

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
163.200 €
1.600 €/m²

Crveni Krst

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 102 m²

Agencija

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
158.100 €
1.550 €/m²

Crveni Krst

Crveni Krst, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 102 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
155.680 €
2.256 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 69 m²

Agencija

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
156.780 €
2.450 €/m²

Duvanište

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 64 m²

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
161.950 €
2.454 €/m²

Pantelej

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 66 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
157.170 €
1.871 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

troiposoban stan • 84 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
156.000 €
2.400 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
164.238 €
1.866 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 88 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
162.192 €
1.864 €/m²

Palilula

Palilula, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 87 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
163.000 €
1.087 €/m²

Niška Banja

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš

kuća • 150 m² • uknjiženo

Agencija

Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
165.000 €
2.115 €/m²

Medijana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 78 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda