Četvorosoban stan na prodaju, Centar, 260.000€, 94m²

260.000 €
2.766 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1418
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se moderan četvorosoban stan površine 94,68 m², smešten na petom spratu savremenog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji u Zemunu. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini Dunava, Pupinovog mosta, autoputa E-75 i ulice Cara Dušana, što omogućava odličnu povezanost sa svim delovima grada.
Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora, uz mogućnost prilagođavanja prema ličnim potrebama. Orijentisan je ka istoku, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom prepodnevnih sati.
Struktura stana:
Prostran ulazni hodnik
Dnevna soba sa trpezarijom
Kuhinja
Tri spavaće sobe
Kupatilo i dodatni toalet
Dve terase
Stan je opremljen savremenim Smart Home sistemom koji omogućava lakše upravljanje uređajima i veću energetsku efikasnost. Grejanje je daljinsko sa individualnim merenjem potrošnje putem kalorimetara. Ugrađeni su aluminijumski radijatori, dok kupatila poseduju sušače za peškire. Hlađenje je rešeno inverter klima uređajima sa multi-split sistemom.
Uz stan postoji mogućnost kupovine dva garažna mesta po ceni od 20.000 EUR po mestu.
Idealna nekretnina za porodičan život ili kao investicija na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu.
Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene cene.