Trosoban stan na prodaju, Dragice Končar, 227.000€, 91m²

227.000 €
2.495 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1418
- 1 lift
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi je funkcionalan trosoban stan na odličnoj mikrolokaciji u naselju Braće Jerković, u ulici Dragice Končar. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu naselja, u zavučenoj i urednoj zgradi okruženoj zelenilom, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Oko zgrade je dostupan slobodan parking. Stan ima 91m2, od cega su 82m2 grejne povrsine.
Mikrolokacijski izuzetno dobro pozicioniran – odmah ispod Maksija, dok se u neposrednoj blizini nalaze Dom zdravlja, osnovna škola, prodavnice, kao i sav neophodan sadržaj za svakodnevni život.
Stan je po strukturi trosoban i odlikuje ga odličan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se pristupa svim ostalim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, od kojih jedna ima izlaz na drugu terasu, kupatila i gostinjskog toaleta.
Nekretnina je adaptabilna i pruža mogućnost različitih preuređenja prema potrebama budućih vlasnika. Grejanje je centralno. Zgrada je uredna i poseduje dva lifta – putnički i teretni.