Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

126 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
13

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

334.895 €

5.490 €/m²

61m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Iva Andrića

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

85.500 €

4.500 €/m²

19m² | 0.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
Iva Andrića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Iva Andrića

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

166.500 €

4.500 €/m²

37m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

120.000 €

4.286 €/m²

28m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
16

Kraljevi čardaci

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

65.000 €

1.625 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
9
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

70.500 €

2.203 €/m²

MOŽE NA KREDIT

32m² | 0.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Konaci | 4zida.rs
Konaci | 4zida.rs
Konaci | 4zida.rs
Konaci | 4zida.rs
Konaci | 4zida.rs
19
Logo agencije

Konaci

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

960.000 €

4.344 €/m²

221m² | 6 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Konaci | 4zida.rs
Konaci | 4zida.rs
Konaci | 4zida.rs
Konaci | 4zida.rs
Konaci | 4zida.rs
19
Logo agencije

Konaci

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

420.000 €

4.667 €/m²

90m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
8

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

45.000 €

2.368 €/m²

19m² | 1 soba | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
14
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

97.500 €

2.167 €/m²

45m² | 1.5 soba | suteren/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Jovana Cvijića | 4zida.rs
Jovana Cvijića | 4zida.rs
Jovana Cvijića | 4zida.rs
Jovana Cvijića | 4zida.rs
Jovana Cvijića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Jovana Cvijića

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

270.000 €

5.094 €/m²

53m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

93.000 €

2.163 €/m²

MOŽE NA KREDIT

43m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog | 4zida.rs
10
Logo agencije

Stefana Prvovenčanog

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

98.000 €

1.849 €/m²

53m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Jovana Cvijića | 4zida.rs
Jovana Cvijića | 4zida.rs
Jovana Cvijića | 4zida.rs
Jovana Cvijića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Jovana Cvijića

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

126.000 €

4.500 €/m²

28m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
24
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

63.000 €

1.432 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 3. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Stefana Prvovenčanog 163 | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog 163 | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog 163 | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog 163 | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog 163 | 4zida.rs
8

Stefana Prvovenčanog 163

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

105.000 €

2.500 €/m²

42m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
Kraljevi čardaci | 4zida.rs
16

Kraljevi čardaci

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

65.000 €

1.625 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
7

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

48.900 €

2.223 €/m²

22m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Stefana Prvovencanog | 4zida.rs
Stefana Prvovencanog | 4zida.rs
Stefana Prvovencanog | 4zida.rs
Stefana Prvovencanog | 4zida.rs
Stefana Prvovencanog | 4zida.rs
15
Logo agencije

Stefana Prvovencanog

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

116.900 €

2.206 €/m²

53m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Stefana Prvovenčanog bb | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog bb | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog bb | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog bb | 4zida.rs
Stefana Prvovenčanog bb | 4zida.rs
5
Logo agencije

Stefana Prvovenčanog bb

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

80.000 €

1.667 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

prodaja stanova Centar - Kopaonik

57 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Centar - Kopaonik

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Centar

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Centar - Kopaonik

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Centar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2274 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Centar - Kopaonik

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Centar