Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Troiposoban stan na prodaju, Pavla Papa 27, 237.600€, 99m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Bulevar Oslobođenja
  5. Troiposoban stan

Troiposoban stan na prodaju, Pavla Papa 27, 237.600€, 99m²

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-1054825Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
Troiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 963 €

237.600 €

2.400 € / m2

99 m²
3,5 sobe
3/4 sprata
ŠIFRA: 1054825 NOVI SAD, BULEVAR - CENTAR, ULICA PAVLA PAPA, TROIPOSOBAN STAN 99m2...
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Potrebno renoviranje
  • Prostorije: kupatila (2), ostava, terase (2)
  • Opremljenost: Prazno - internet
  • Pogled na: dvorište
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 544
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • Parking u dvorištu zgrade
O zgradi
  • 1 lift
  • Godina izgradnje: 2003.
  • Zgrada poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • Tip interneta: optički
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija
Javni prevoz
  • Autobuske linije: 2, 4, 5, 7, 14...

Opis oglasa

Za one sa idejom, dva dvosobna stana u jednom:

**- stan za dve generacije jedne porodice, **

- jednim potezom stambeno obezbedite dva deteta ili

- dve jedinice za davanje u zakup, a samo jedna kupovina.

Oglašavamo prodaju uknjiženog, troiposobnog stana u samom centru Grada Novog Sada, u ulici Pavla Papa!

Nalazi se u zgradi građenoj posle 2000. godine, dobro održavanoj.

Dvorišno je orijentisan.

Uknjižen je kao jedan stan, ali su od njega još u izdradnji formirane dve faktički zasebne celine, dva dvosobna stana, sa dva strujna brojila.

Veći stan, površine oko 54m2, čine: dnevni boravak sa izlazom na terasu, veća spavaća soba, naknadno, gipsanom pregradom dnevnog boravka, formirana manja soba, odvojena kuhinja, kupatilo, ostava i hodnik.