Troiposoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 239.000€, 83m²

239.000 €
2.880 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1692
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2007.
Opis oglasa
Bulevar, renoviran troiposoban stan površine 83m2 sa ugradnom kuhinjom. Stan se nalazi u zgradi sa liftom. Renoviran je pre 5 godina i u cenu stana uračunata je i kvalitetna kuhinja. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja u delu bulevara prema Sajmištu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, lepe prostrane terase, kupatila, toaleta, ostave i hodnika. Svaka prostorija ima dovoljno dnevnog svetla i pravilnog su oblika pa je površina stana veoma lepo iskorišćena. U stanu nisu potrebna ulaganja osim sređivanja podova i higijenskog krečenja. Lokacija je fantastična jer se na pešačkoj udaljenosti nalazi i centar grada i svi potrebni sadržaji kao što su škola, autobus, pijaca, prodavnice. Pored stanovanja stan se zbog svoje lokacije i strukture može koristiti i kao poslovni prostor. Uknjižen je 1/1 i moguća je i prodaja preko stambenog kredita. Za više informacija pozvati 060... (prikaži broj telefona) .