Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.044 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

189.000 €

4.021 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Kursulina

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

240.000 €

4.211 €/m²

57m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Maršala Tita

Višnjica, Palilula opština, Beograd

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Dr Agostina Neta | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Dr Agostina Neta

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

230.000 €

3.485 €/m²

66m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Bačka

Meandri, Zemun opština, Beograd

195.000 €

2.868 €/m²

68m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

109.008 €

2.422 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Hercegovačka bb | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Hercegovačka bb

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

425.000 €

5.986 €/m²

71m² | 2 sobe | 3/25 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Dunavske divizije | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dunavske divizije

Borča, Palilula opština, Beograd

120.000 €

2.105 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Bačka

Meandri, Zemun opština, Beograd

185.000 €

3.190 €/m²

58m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Podravska | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Podravska

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

175.000 €

3.017 €/m²

58m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Generala Đoke Popovića | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

117.031 €

2.660 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Solunska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

156.900 €

2.659 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Novogradska

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

153.000 €

2.732 €/m²

56m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Stambeni objekat

Beograd

310.040 €

4.000 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.944 €

2.624 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Darinke Radović

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.322 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

187.110 €

4.253 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

193.000 €

3.328 €/m²

58m² | 2 sobe | 7/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Beogradska

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

78.000 €

1.950 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba