Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Jednosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Jednosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

257 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
14

Borča

Palilula opština, Beograd

108.000 €

2.400 €/m²

45m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
6

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
6

Batajnica

Zemun opština, Beograd

99.900 €

2.700 €/m²

37m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
20

Dimitrija Tucovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

100.000 €

4.348 €/m²

23m² | 1 soba | 1/8 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Obrenovac, Kneza Sime Markovića,  3, Primavera | 4zida.rs
Novogradnja
18
Logo projekta

PRIMAVERA

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

72m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
10

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

2.727 €/m²

44m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
10

Cerska

Čubura, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Murska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

142.000 €

4.303 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
20

Ledine

Surčin opština, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
712 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
761 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
384 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
484 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
9

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

139.000 €

4.484 €/m²

31m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

58m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Indire Gandi | 4zida.rs
Indire Gandi | 4zida.rs
Indire Gandi | 4zida.rs
Indire Gandi | 4zida.rs
Indire Gandi | 4zida.rs
9

Indire Gandi

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

130.000 €

2.955 €/m²

44m² | 1 soba | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
11

Murska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

142.000 €

4.303 €/m²

33m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
17
Logo agencije

Strahinjića Bana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

103.000 €

3.433 €/m²

30m² | 1 soba | suteren
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Cerska

Pravni fakultet - Vračar, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Radoja Dakica | 4zida.rs
Radoja Dakica | 4zida.rs
Radoja Dakica | 4zida.rs
Radoja Dakica | 4zida.rs
Radoja Dakica | 4zida.rs
10

Radoja Dakica

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

119.900 €

2.551 €/m²

47m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 03.05.2026.
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

94m² | 4 sobe | suteren/7 spratova
Živka Davidovića 29 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdarski vidik

Centar, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

80m² | 3 sobe | suteren/7 spratova
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Skadarska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

4.643 €/m²

28m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
5

Murska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

142.000 €

4.303 €/m²

33m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Đerdapska | 4zida.rs
Đerdapska | 4zida.rs
Đerdapska | 4zida.rs
Đerdapska | 4zida.rs
Đerdapska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Đerdapska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

149.000 €

4.656 €/m²

32m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
3

Kralja Milana

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

150.000 €

5.000 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
12
Logo agencije

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

120.000 €

4.800 €/m²

25m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
Cerak | 4zida.rs
8
Logo agencije

Cerak

Čukarica opština, Beograd

71.900 €

3.424 €/m²

21m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan