Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

781 oglas

Saznaj više o kraju Beograd
Obrenovac | 4zida.rs
1

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

71.280 €

1.398 €/m²

51m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kneževačka

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

122.000 €

2.837 €/m²

43m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
19

Ledine

Surčin opština, Beograd

115.000 €

2.614 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
20

Ledine

Surčin opština, Beograd

119.900 €

2.788 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Gavrila Principa

Savski Venac, Beograd

149.000 €

3.725 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.000 €

2.614 €/m²

57m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

104.861 €

2.622 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
3

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

60.000 €

1.765 €/m²

34m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
19

Ledine

Surčin opština, Beograd

117.000 €

3.000 €/m²

39m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Dr Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Dr Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Dr Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Dr Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
Dr Arčibalda Rajsa | 4zida.rs
6

Dr Arčibalda Rajsa

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

83.833 €

1.863 €/m²

45m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

118.976 €

2.586 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Borhesova | 4zida.rs
Borhesova | 4zida.rs
Borhesova | 4zida.rs
Borhesova | 4zida.rs
Borhesova | 4zida.rs
12

Borhesova

Altina, Zemun opština, Beograd

135.000 €

2.700 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
10

Kosmajskog Odreda

Centar, Rakovica opština, Beograd

139.000 €

2.482 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
Kralja Petra Prvog | 4zida.rs
10

Kralja Petra Prvog

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

83.000 €

1.297 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
6

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

101.150 €

2.529 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
16

Jove Ilića

FON, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
6

Bulevar Jna

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

86.000 €

2.098 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
1

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

132.050 €

2.641 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
10

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.191 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Čukarička Padina

Čukarica opština, Beograd

128.000 €

3.282 €/m²

39m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
15161718

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan