Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

238 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Braće Đorđević | 4zida.rs
Braće Đorđević | 4zida.rs
Braće Đorđević | 4zida.rs
Braće Đorđević | 4zida.rs
Braće Đorđević | 4zida.rs
13
Logo agencije

Braće Đorđević

Jakovo, Surčin opština, Beograd

132.400 €

2.207 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Ruže Jovanović | 4zida.rs
Ruže Jovanović | 4zida.rs
2

Ruže Jovanović

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

116.254 €

2.527 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Ristin Potok | 4zida.rs
Ristin Potok | 4zida.rs
2

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

123.370 €

2.328 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
4

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

107.436 €

2.107 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
4
Logo agencije

Jajinci

Voždovac opština, Beograd

109.900 €

2.243 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
11

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

98.400 €

2.400 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
8

Petra Konjovića

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

133.170 €

2.378 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
7
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Kraljevačka | 4zida.rs
Kraljevačka | 4zida.rs
Kraljevačka | 4zida.rs
Kraljevačka | 4zida.rs
Kraljevačka | 4zida.rs
20

Kraljevačka

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

125.000 €

2.907 €/m²

43m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan
Ažurirano 23.04.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
4

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

101.850 €

2.122 €/m²

48m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 23.04.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

136.999 €

2.322 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Andre Stevanovića | 4zida.rs
Andre Stevanovića | 4zida.rs
2

Andre Stevanovića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

146.192 €

2.758 €/m²

53m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
Edvarda Munka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Edvarda Munka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

127.000 €

2.268 €/m²

56m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
8

Borča

Palilula opština, Beograd

90.000 €

2.250 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

142.500 €

2.850 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nine Kirsanove

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.258 €

2.214 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nine Kirsanove

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.258 €

2.214 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
9
Logo agencije

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

140.976 €

2.203 €/m²

64m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
6

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

120.000 €

2.182 €/m²

55m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Dvoiposoban stan