Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvoiposoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvoiposoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

236 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
14

Savska

Centar, Savski Venac, Beograd

99.990 €

2.325 €/m²

43m² | 2.5 sobe | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Narednika Dragutina Radakovića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Narednika Dragutina Radakovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

134.000 €

2.000 €/m²

67m² | 2.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
4

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

2.411 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
12
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

138.999 €

2.356 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

102.243 €

1.683 €/m²

60m² | 2.5 sobe
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

111.701 €

1.683 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
2

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

139.650 €

2.450 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
16
Logo agencije

8. marta

Železnik, Čukarica opština, Beograd

125.000 €

2.358 €/m²

53m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Braće Lukića | 4zida.rs
Braće Lukića | 4zida.rs
Braće Lukića | 4zida.rs
Braće Lukića | 4zida.rs
Braće Lukića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Braće Lukića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

116.000 €

2.000 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
6

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

99.990 €

2.325 €/m²

43m² | 2.5 sobe | prizemlje/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Pere Kosorića | 4zida.rs
Pere Kosorića | 4zida.rs
Pere Kosorića | 4zida.rs
Pere Kosorića | 4zida.rs
Pere Kosorića | 4zida.rs
15

Pere Kosorića

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

117.000 €

2.089 €/m²

56m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Gaje Jovanovića 26/28 | 4zida.rs
Novogradnja
44

Porodična oaza Bečmen

Bečmen, Surčin opština, Beograd

119.006 €

1.870 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Gaje Jovanovića 26/28 | 4zida.rs
Novogradnja
44

Porodična oaza Bečmen

Bečmen, Surčin opština, Beograd

119.006 €

1.870 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Vojina Đurašinovića Kostje | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića Kostje | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića Kostje | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića Kostje | 4zida.rs
Vojina Đurašinovića Kostje | 4zida.rs
13

Vojina Đurašinovića Kostje

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

108.000 €

2.118 €/m²

51m² | 2.5 sobe | suteren/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11
Logo agencije

Centar

Zvezdara opština, Beograd

136.000 €

2.566 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
19

Serdara Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

115.000 €

2.212 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 11/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
6
Logo agencije

Djordja Stojkovica

Železnik, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

2.308 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Nine Kirsanove

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.859 €

2.236 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

145.800 €

1.800 €/m²

81m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Zagrađe | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

147.600 €

1.800 €/m²

82m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
11

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

98.400 €

2.400 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Devet Jugovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

110.616 €

2.405 €/m²

46m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Gunjak | 4zida.rs
Gunjak | 4zida.rs
Gunjak | 4zida.rs
Gunjak | 4zida.rs
Gunjak | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Gunjak

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

2.544 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
15
Logo agencije

Matice srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

2.031 €/m²

64m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Mitrovo Brdo | 4zida.rs
Mitrovo Brdo | 4zida.rs
Mitrovo Brdo | 4zida.rs
3
Logo agencije

Mitrovo Brdo

Voždovac opština, Beograd

146.045 €

2.705 €/m²

54m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
19

Sedamnaestog Oktobra 106

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

105.000 €

2.100 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan