Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.642 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
10

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

2.727 €/m²

44m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Ličkih brigada | 4zida.rs
Ličkih brigada | 4zida.rs
Ličkih brigada | 4zida.rs
Ličkih brigada | 4zida.rs
Ličkih brigada | 4zida.rs
9

Ličkih brigada

Resnik, Rakovica opština, Beograd

123.000 €

1.160 €/m²

106m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Miljana Miljanica | 4zida.rs
Miljana Miljanica | 4zida.rs
Miljana Miljanica | 4zida.rs
Miljana Miljanica | 4zida.rs
Miljana Miljanica | 4zida.rs
19

Miljana Miljanica

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

129.900 €

2.706 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
10

Cerska

Čubura, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Kneza Sime Markovića 3 | 4zida.rs
Kneza Sime Markovića 3 | 4zida.rs
Kneza Sime Markovića 3 | 4zida.rs
Kneza Sime Markovića 3 | 4zida.rs
Kneza Sime Markovića 3 | 4zida.rs
21

Kneza Sime Markovića 3

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

96.000 €

2.182 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

128.800 €

2.300 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Murska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

142.000 €

4.303 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
712 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
761 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
384 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
484 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

144.166 €

2.218 €/m²

65m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Preševska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

141.839 €

3.733 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
9

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

112.555 €

1.876 €/m²

60m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
6

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

40.000 €

1.053 €/m²

38m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
15

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

120.900 €

1.550 €/m²

78m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
10
Logo agencije

Hajduk Stankova

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

3.529 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
2

Save Kovačevića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

115.000 €

1.885 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Delimično uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
KALUĐERICA-NOVA ŠKOLA | 4zida.rs
KALUĐERICA-NOVA ŠKOLA | 4zida.rs
KALUĐERICA-NOVA ŠKOLA | 4zida.rs
KALUĐERICA-NOVA ŠKOLA | 4zida.rs
KALUĐERICA-NOVA ŠKOLA | 4zida.rs
12

KALUĐERICA-NOVA ŠKOLA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

81.900 €

1.064 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
11

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

132.000 €

1.714 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
12
Logo agencije

Leposave Vujošević

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

120.000 €

2.553 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
11
Logo agencije

Ratnih Vojnih Invalida

Borča, Palilula opština, Beograd

95.000 €

1.667 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
11

Beogradska

Centar, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
51525354

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan