Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.650 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Koste Glavinića | 4zida.rs
Koste Glavinića | 4zida.rs
Koste Glavinića | 4zida.rs
Koste Glavinića | 4zida.rs
Koste Glavinića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Koste Glavinića

Senjak, Savski Venac, Beograd

53.000 €

3.533 €/m²

15m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
5

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

59.680 €

2.058 €/m²

29m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.704 €

2.388 €/m²

56m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
17

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

150.000 €

857 €/m²

175m² | 6.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
7

Dragoslava Srejovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

75.000 €

3.000 €/m²

25m² | 1 soba | suteren/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Slađane Stanković | 4zida.rs
Slađane Stanković | 4zida.rs
Slađane Stanković | 4zida.rs
Slađane Stanković | 4zida.rs
Slađane Stanković | 4zida.rs
19
Logo agencije

Slađane Stanković

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

135.900 €

1.999 €/m²

68m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 12.05.2026.
BRACE JERKOVIC | 4zida.rs
BRACE JERKOVIC | 4zida.rs
BRACE JERKOVIC | 4zida.rs
BRACE JERKOVIC | 4zida.rs
BRACE JERKOVIC | 4zida.rs
10

BRACE JERKOVIC

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.447 €/m²

49m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
10
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Kosančićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

115.000 €

3.710 €/m²

31m² | 2 sobe | suteren/2 sprata
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Uralska | 4zida.rs
Uralska | 4zida.rs
Uralska | 4zida.rs
Uralska | 4zida.rs
Uralska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Uralska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

136.000 €

2.519 €/m²

54m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

145.000 €

1.908 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
1

Bratstva I Jedinstva

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

86.400 €

2.400 €/m²

36m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
9
Logo agencije

Ladne Vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
9
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

139.000 €

2.482 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mirijevski bulevar-Palilula | 4zida.rs
Mirijevski bulevar-Palilula | 4zida.rs
Mirijevski bulevar-Palilula | 4zida.rs
Mirijevski bulevar-Palilula | 4zida.rs
4

Mirijevski bulevar-Palilula

Karaburma, Palilula opština, Beograd

60.000 €

3.000 €/m²

20m² | 0.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
14
Logo agencije

16. oktobra

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

3.293 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

122.000 €

4.067 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Homoljska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

134.800 €

2.808 €/m²

48m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

138.503 €

2.388 €/m²

58m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
2
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

138.000 €

3.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
18
Logo agencije

Darinke Radović

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd

139.000 €

2.356 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
14151617

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan