Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.884 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Maršala Tita

Višnjica, Palilula opština, Beograd

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20

Sedamnaestog Oktobra

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

130.000 €

2.955 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

71.477 €

2.042 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Železnička | 4zida.rs
Premijum
9

Železnička

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

125.000 €

3.289 €/m²

38m² | 2.5 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Beranska | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Voždovac, Banjica

Voždovac opština, Beograd

108.837 €

2.864 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Beranska | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Voždovac, Banjica

Voždovac opština, Beograd

142.100 €

2.900 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Premijum
11

Pavla Savića 34

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

47.982 €

2.181 €/m²

22m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.000 €

2.647 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Južni bulevar | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Južni bulevar

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Višnjički Venac | 4zida.rs
Višnjički Venac | 4zida.rs
Višnjički Venac | 4zida.rs
Višnjički Venac | 4zida.rs
Višnjički Venac | 4zida.rs
Premijum
20

Višnjički Venac

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • Video
Ažurirano 09.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Stara Bežanija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Stara Bežanija

Novi Beograd, Beograd

139.560 €

3.323 €/m²

42m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Kosovska 2B | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Nova Ciglana,Ciglana 2

Obrenovac opština, Beograd

70.427 €

1.375 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Kosovska 2B | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Nova Ciglana,Ciglana 2

Obrenovac opština, Beograd

69.339 €

1.320 €/m²

52m² | 2 sobe | potkrovlje/3 sprata
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

122.000 €

6.100 €/m²

20m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Ovčanski put 3

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Vojvođanska 20

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

53m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Franje Kluza

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.500 €

3.393 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

146.592 €

2.400 €/m²

61m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Mihajla Bandura | 4zida.rs
Mihajla Bandura | 4zida.rs
Mihajla Bandura | 4zida.rs
Mihajla Bandura | 4zida.rs
Mihajla Bandura | 4zida.rs
Premijum
12

Mihajla Bandura

Plavi Horizonti, Zemun opština, Beograd

110.500 €

2.046 €/m²

54m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Antona Aškerca

Cerak, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 1 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Voždovac opština

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
Veternička | 4zida.rs
Veternička | 4zida.rs
Veternička | 4zida.rs
Veternička | 4zida.rs
Veternička | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Veternička

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

139.990 €

2.857 €/m²

49m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

88.000 €

2.839 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Maljenska | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Maljenska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.900 €

3.407 €/m²

44m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba