Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.708 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
5

Pavla Savica

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

68.000 €

2.720 €/m²

25m² | 0.5 soba
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
10

Kosmajskog Odreda

Centar, Rakovica opština, Beograd

139.000 €

2.482 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
Strahinjića Bana | 4zida.rs
17
Logo agencije

Strahinjića Bana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

103.000 €

3.433 €/m²

30m² | 1 soba | suteren
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Cerska

Pravni fakultet - Vračar, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
6

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

101.150 €

2.529 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
Jove Ilića | 4zida.rs
16

Jove Ilića

FON, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
Bulevar Jna | 4zida.rs
6

Bulevar Jna

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

86.000 €

2.098 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
9
Logo agencije

Marička

Centar, Rakovica opština, Beograd

148.000 €

2.313 €/m²

64m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
712 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
761 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
384 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
484 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Vojvode Stepe | 4zida.rs
1

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

132.050 €

2.641 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
Veljka Ramadanovića | 4zida.rs
6

Veljka Ramadanovića

Vidikovačka Padina, Rakovica opština, Beograd

80.000 €

3.478 €/m²

23m² | 0.5 soba
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
10
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.191 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Čukarička Padina

Čukarica opština, Beograd

128.000 €

3.282 €/m²

39m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Beogradska

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Učiteljska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

90.000 €

3.000 €/m²

30m² | 0.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
Radnih akcija | 4zida.rs
12
Logo agencije

Radnih akcija

Železnik, Čukarica opština, Beograd

47.900 €

2.994 €/m²

16m² | 0.5 soba | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Cerska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.660 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
11
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

61.000 €

2.652 €/m²

23m² | 1.5 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
10
Logo agencije

Grge Andrijanovića 7. deo

Krnjača, Palilula opština, Beograd

84.000 €

2.545 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kralja Milana

Andrićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

6.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
38394041

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan