Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.904 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
30

Vjekoslava Afrića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

3.553 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
6

Admirala Geprata

Centar, Savski Venac, Beograd

99.999 €

3.333 €/m²

30m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
7
Logo agencije

Žorža Klemansoa

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 2.5 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Juhorska | 4zida.rs
Juhorska | 4zida.rs
Juhorska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Juhorska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

70.000 €

3.500 €/m²

20m² | 0.5 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
Blagoja Parovića | 4zida.rs
novo u ponudi
11

Blagoja Parovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

145.800 €

3.170 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Ljubice Luković | 4zida.rs
Ljubice Luković | 4zida.rs
Ljubice Luković | 4zida.rs
Ljubice Luković | 4zida.rs
Ljubice Luković | 4zida.rs
12

Ljubice Luković

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

132.000 €

2.200 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Dušana Radovića | 4zida.rs
Dušana Radovića | 4zida.rs
Dušana Radovića | 4zida.rs
Dušana Radovića | 4zida.rs
Dušana Radovića | 4zida.rs
20

Dušana Radovića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Mozerova | 4zida.rs
Mozerova | 4zida.rs
Mozerova | 4zida.rs
Mozerova | 4zida.rs
Mozerova | 4zida.rs
18
Logo agencije

Mozerova

Marija Bursać, Zemun opština, Beograd

122.000 €

4.357 €/m²

28m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
5

Dimitrija Paramendića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Ledine

Novi Beograd, Beograd

117.600 €

2.800 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
7

Mirijevski venac

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

3.171 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Video
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
Torlačka | 4zida.rs
11
Logo agencije

Torlačka

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

3.085 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
7
Logo agencije

Bratstva i jedinstva

Borča, Palilula opština, Beograd

75.000 €

2.344 €/m²

32m² | 1.5 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Dragoslava Srejovića 64 | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića 64 | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića 64 | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića 64 | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića 64 | 4zida.rs
11

Dragoslava Srejovića 64

Karaburma, Palilula opština, Beograd

91.200 €

2.400 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Cara Dušana 119B | 4zida.rs
Cara Dušana 119B | 4zida.rs
Cara Dušana 119B | 4zida.rs
Cara Dušana 119B | 4zida.rs
Cara Dušana 119B | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Cara Dušana 119B

Cara Dušana, Zemun opština, Beograd

141.300 €

3.819 €/m²

37m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
6

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

112.700 €

2.300 €/m²

49m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
8

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

115.000 €

2.805 €/m²

41m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
Marije Bursać | 4zida.rs
10
Logo agencije

Marije Bursać

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

149.000 €

2.980 €/m²

50m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Predraga Vasića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

2.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Video
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
29303132

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan