Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.902 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
Žarkovo | 4zida.rs
25

Žarkovo

Čukarica opština, Beograd

122.000 €

2.440 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
10
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.551 €/m²

47m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Ledine | 4zida.rs
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

121.420 €

2.640 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
5
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

114.920 €

2.612 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Savski Venac, Beograd

115.000 €

3.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
Kluz | 4zida.rs
4

Kluz

Zvezdara opština, Beograd

143.100 €

2.700 €/m²

53m² | 2 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Baranjska | 4zida.rs
Baranjska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Baranjska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

132.480 €

3.231 €/m²

41m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Baranjska | 4zida.rs
Baranjska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Baranjska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

135.963 €

3.237 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
8
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

97.727 €

2.384 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
7
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.193 €/m²

57m² | 2.5 sobe | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
Visokog Stevana | 4zida.rs
4
Logo agencije

Visokog Stevana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

93.000 €

5.813 €/m²

16m² | 0.5 soba | prizemlje/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

99.000 €

2.302 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
Poenkareova | 4zida.rs
5

Poenkareova

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

116.000 €

5.043 €/m²

23m² | 0.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Stevana Sinđelića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

130.200 €

2.100 €/m²

62m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

145.454 €

2.273 €/m²

64m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
Mirijevski venac | 4zida.rs
8

Mirijevski venac

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

129.000 €

3.146 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Radeta Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

121.000 €

2.420 €/m²

50m² | 4 sobe | prizemlje/7 spratova
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Ratka Resanovića | 4zida.rs
Ratka Resanovića | 4zida.rs
Ratka Resanovića | 4zida.rs
Ratka Resanovića | 4zida.rs
Ratka Resanovića | 4zida.rs
10

Ratka Resanovića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

2.500 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
18

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

149.000 €

3.041 €/m²

49m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Radoja Dakica | 4zida.rs
Radoja Dakica | 4zida.rs
Radoja Dakica | 4zida.rs
Radoja Dakica | 4zida.rs
Radoja Dakica | 4zida.rs
15

Radoja Dakica

Centar, Zemun opština, Beograd

114.000 €

2.651 €/m²

43m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
26272829

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan