Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.836 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
MIRIJEVSKI BULEVAR | 4zida.rs
MIRIJEVSKI BULEVAR | 4zida.rs
MIRIJEVSKI BULEVAR | 4zida.rs
MIRIJEVSKI BULEVAR | 4zida.rs
MIRIJEVSKI BULEVAR | 4zida.rs
9

MIRIJEVSKI BULEVAR

Karaburma, Palilula opština, Beograd

110.000 €

2.895 €/m²

38m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
Djordja Stojkovica | 4zida.rs
6
Logo agencije

Djordja Stojkovica

Železnik, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

2.308 €/m²

65m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

119.900 €

2.725 €/m²

44m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
5

Ledine

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

116.325 €

2.529 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kneza Miloša

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

129.000 €

3.308 €/m²

39m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
8

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.000 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Jablanička | 4zida.rs
Jablanička | 4zida.rs
Jablanička | 4zida.rs
Jablanička | 4zida.rs
Jablanička | 4zida.rs
17

Jablanička

Cerak, Čukarica opština, Beograd

124.900 €

2.974 €/m²

42m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Voždovac | 4zida.rs
7

Vojvode Vlahovića Voždovac

Voždovac opština, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Nine Kirsanove

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.859 €

2.236 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
8

Gočka

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

90.000 €

2.500 €/m²

36m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

99.576 €

2.429 €/m²

41m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
8

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
5

Bore Stankovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

110.000 €

2.292 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
11

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

98.400 €

2.400 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
I Sutjeska | 4zida.rs
I Sutjeska | 4zida.rs
I Sutjeska | 4zida.rs
I Sutjeska | 4zida.rs
I Sutjeska | 4zida.rs
15

I Sutjeska

Krnjača, Palilula opština, Beograd

115.000 €

2.949 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Zadrugarska | 4zida.rs
Zadrugarska | 4zida.rs
Zadrugarska | 4zida.rs
Zadrugarska | 4zida.rs
Zadrugarska | 4zida.rs
17
Logo agencije

Zadrugarska

Meandri, Zemun opština, Beograd

135.000 €

2.700 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 09.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

122.000 €

2.392 €/m²

51m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
9
Logo agencije

Maksima Gorkog

Kalenić, Vračar, Beograd

137.990 €

3.729 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
16

Gospodara Vučića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

149.000 €

5.519 €/m²

27m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
15
Logo agencije

Cara Nikolaja Ii

Gradić Pejton, Vračar, Beograd

74.000 €

2.176 €/m²

34m² | 1.5 soba | suteren
Agencija • Parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
19
20
21
22
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan