Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

185 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd centar
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
15
Logo agencije

Dobračina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

510.000 €

4.250 €/m²

120m² | 5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
19
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

423.000 €

4.598 €/m²

92m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
28

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

365.000 €

2.724 €/m²

134m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Topličin venac | 4zida.rs
Topličin venac | 4zida.rs
Topličin venac | 4zida.rs
Topličin venac | 4zida.rs
Topličin venac | 4zida.rs
20

Topličin venac

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

490.000 €

5.052 €/m²

97m² | 4 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
29

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

800.000 €

5.333 €/m²

150m² | 5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
14
Logo agencije

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

675.000 €

6.683 €/m²

101m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Hilandarska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

285.000 €

4.914 €/m²

58m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
17
Logo agencije

Gospodar Jevremova

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

505.000 €

4.391 €/m²

115m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1670 oglasa u ponudi
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Balkanska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

324.000 €

5.400 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
20
Logo agencije

Vojvode Dobrnjca

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

362.000 €

3.657 €/m²

99m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
13
Logo agencije

Kondina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

299.000 €

4.983 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
13
Logo agencije

Višnjićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

289.000 €

6.422 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
18

Kosovska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

417.000 €

4.389 €/m²

95m² | 3.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

225.000 €

5.357 €/m²

42m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Hilandarska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

218.000 €

6.056 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vlajkovićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

495.000 €

4.091 €/m²

121m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

195.000 €

6.094 €/m²

32m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
Čika Ljubina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Čika Ljubina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

399.000 €

5.466 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 11.05.2026.
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
Hilandarska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Hilandarska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

290.000 €

5.000 €/m²

58m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Gospodar Jovanova | 4zida.rs
Gospodar Jovanova | 4zida.rs
Gospodar Jovanova | 4zida.rs
Gospodar Jovanova | 4zida.rs
Gospodar Jovanova | 4zida.rs
22

Gospodar Jovanova

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

1.500.000 €

10.870 €/m²

138m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Stanovi Beograd centar — nekretnine Stari Grad opština | ...

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Beograd centar, opština Stari Grad opština. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju

prodaja stanova Beograd centar - Beograd

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd centar - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd centar

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd centar - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd centar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4362 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Beograd centar - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
centar