Trosoban stan na prodaju, Ščerbinova, 480.000€, 150m²

480.000 €
3.200 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terase (2)
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 759
- 1 lift
Opis oglasa
Prodajemo izuzetnu lux nekretninu na Banovom brdu, preko puta parka. Savršen dom za vas i vašu porodicu. Okrenut ka parku. Mirna ulica sa dosta zelenila. Dizajnerski stan, najkvalitetniji materijali. Uknjižen na 137m2 korisne površine, a sa terasama ima 150m2. Odmah useljiv. Najtoplija preporuka. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Prostorije: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, dve sobe, kupatilo, terase. Agencijska provizija 2%.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Banovo Brdo4 min
- Dečje igralište16 min
- Dečje igralište19 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik srpskim ratnicima5 min
- Skulptura Žetelica6 min
- Spomenik Arčibaldu Rajsu7 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Josif Pančić)5 min
- Srednja škola (Trinaesta beogradska gimnazija)6 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Pametnica Zamak)8 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Šumarski fakultet)7 min

- Bolnica (Bolnica za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju Mens Sana)7 min
- Klinika (Bel Medic Poliklinika)8 min
- Teretana (Non Stop Fitness)6 min
- Prodavnica (Shop&Go)1 min
- Restoran (Restoran Gastro Hood)1 min
- Kafana (Pivnica Friends)4 min