Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Četvorosoban stan na prodaju, Požeška, 495.000€, 160m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Čukarica opština
  5. Banovo Brdo
  6. Četvorosoban stan

Četvorosoban stan na prodaju, Požeška, 495.000€, 160m²

Beograd, Čukarica opština, Banovo Brdo
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-58Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 2.006 €

495.000 €

3.094 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.247 €
160 m²
4 sobe
5/6 spratova
Banovo brdo - Novogradnja - LUX stan 4.0
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Polunamešteno - internet, interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1730
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: video nadzor
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

U prilici smo da Vam ponudimo Premium 4.0 stan na Banovom brdu, preko puta parka.
Zgrada novije gradnje, uredno održavana, sa portirskom službom, na idealnoj lokaciji.
Stan je po strukturi četvorosoban, sa master spavaćom sobom površine 24m2 sa sopstvenim kupatilom, dve dečije sobe, velikim dnevnim boravkom sa trpezarijskim delom i šankom, odvojenom kuhinjom kompletno opremljenom nameštajem i Miele belom tehnikom.
Stan je useljiv odmah, uknjižen 1/1.
Uz stan se mogu kupiti dva garažna mesta. Cena za oba iznosi 60.000 eura.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Banovo Brdo
    7 min
  • Dečje igralište
    13 min
  • Dečje igralište
    26 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik srpskim ratnicima
    4 min
  • Spomenik partizanskim borcima Žarkova
    5 min
  • Česma izvor Zmajevac
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Specijalna osnovna škola Miloje Pavlović)