Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Četvorosoban

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Četvorosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

4.551 oglas

Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Tatarsko Brdo | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Tatarsko Brdo

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

231.900 €

2.521 €/m²

92m² | 4 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Sajlovo | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Sajlovo

Gradske lokacije, Novi Sad

164.350 €

1.980 €/m²

83m² | 4 sobe
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

255.700 €

2.435 €/m²

105m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Blok 19a | 4zida.rs
Blok 19a | 4zida.rs
Blok 19a | 4zida.rs
Blok 19a | 4zida.rs
Blok 19a | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Blok 19a

Novi Beograd, Beograd

335.000 €

3.418 €/m²

98m² | 4 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dedinje

Savski Venac, Beograd

378.000 €

3.000 €/m²

126m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 37, Novi Beograd, Beograd

325.000 €

3.421 €/m²

95m² | 4 sobe | 12/15 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

140.490 €

1.596 €/m²

88m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Gružanska

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

1.538 €/m²

91m² | 4 sobe | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Dragoljuba Milovanovića Bene | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dragoljuba Milovanovića Bene

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

165.000 €

2.115 €/m²

78m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

174.953 €

2.034 €/m²

86m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

308.000 €

3.175 €/m²

97m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Krunska

Krunski Venac, Vračar, Beograd

510.000 €

4.636 €/m²

110m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

329.600 €

2.497 €/m²

132m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

230.000 €

2.738 €/m²

84m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

235.000 €

2.554 €/m²

92m² | 4 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

169.000 €

1.610 €/m²

105m² | 4 sobe
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Hercegovačka

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

540.000 €

5.000 €/m²

108m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Sremska Kamenica | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sremska Kamenica

Gradske lokacije, Novi Sad

220.000 €

2.366 €/m²

93m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

215.600 €

2.200 €/m²

98m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Futoški Put | 4zida.rs
Futoški Put | 4zida.rs
Futoški Put | 4zida.rs
Futoški Put | 4zida.rs
Futoški Put | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Futoški Put

Cara Dušana, Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

288.570 €

3.435 €/m²

84m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾