Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Trosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.257 oglasa

Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

78.000 €

1.099 €/m²

71m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

130.000 €

2.031 €/m²

64m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

139.000 €

2.138 €/m²

65m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

196.000 €

2.579 €/m²

76m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija
Ažurirano 17.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Roda | 4zida.rs
Roda | 4zida.rs
Roda | 4zida.rs
Roda | 4zida.rs
Roda | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Roda

Karaburma, Palilula opština, Beograd

132.000 €

2.000 €/m²

66m² | 3 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 17.05.2026.
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Ćirila I Metodija 38 | 4zida.rs
Premijum
14

Ćirila I Metodija 38

Severni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

170.400 €

2.400 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 17.05.2026.
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Liman 1 | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Liman 1

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

190.000 €

2.969 €/m²

64m² | 3 sobe | 9/10 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

179.000 €

2.841 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

282.800 €

4.489 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

2.018 €/m²

74m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 17.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

185.400 €

2.575 €/m²

72m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 17.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

187.460 €

2.568 €/m²

73m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 17.05.2026.
▾Reklama▾
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Liman 2 | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Liman 2

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

260.000 €

3.377 €/m²

77m² | 3 sobe | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

199.680 €

2.560 €/m²

78m² | 3 sobe | 11/17 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

300.000 €

3.571 €/m²

84m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

215.000 €

3.116 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

230.750 €

3.250 €/m²

71m² | 3 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Premijum
29
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

190.000 €

2.289 €/m²

83m² | 3 sobe | 6/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

187.900 €

2.574 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Sedmi Jul

Gradske lokacije, Pirot

95.000 €

1.267 €/m²

75m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾