Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja poslovnih prostora | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.113 oglasa

Centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

80.000 €

1.159 €/m²

69m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
Hadži Melentijeva | 4zida.rs
5
Logo agencije

Hadži Melentijeva

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

978.180 €

4.198 €/m²

233m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Salajka | 4zida.rs
1
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

638.600 €

2.575 €/m²

248m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
5
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

72.100 €

2.403 €/m²

30m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
14
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

442.900 €

1.007 €/m²

440m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

77.250 €

2.759 €/m²

28m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Salajka | 4zida.rs
1
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

708.125 €

2.575 €/m²

275m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
Bresnica | 4zida.rs
16

Bresnica

Gradske lokacije, Kragujevac

69.000 €

986 €/m²

70m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Prva Industrijska | 4zida.rs
Prva Industrijska | 4zida.rs
Prva Industrijska | 4zida.rs
Prva Industrijska | 4zida.rs
Prva Industrijska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Prva Industrijska

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

2.000.000 €

1.211 €/m²

1652m² | kancelarija | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
6
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

189.000 €

1.800 €/m²

105m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Gajeva 16 | 4zida.rs
Gajeva 16 | 4zida.rs
Gajeva 16 | 4zida.rs
Gajeva 16 | 4zida.rs
Gajeva 16 | 4zida.rs
7

Gajeva 16

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

64.600 €

3.800 €/m²

17m² | lokal | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
2
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

69.500 €

2.673 €/m²

26m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
15
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

65.000 €

1.016 €/m²

64m² | ugostiteljski objekat | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Vitanovačka | 4zida.rs
Vitanovačka | 4zida.rs
Vitanovačka | 4zida.rs
Vitanovačka | 4zida.rs
Vitanovačka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Vitanovačka

Voždovac opština, Beograd

218.426 €

2.600 €/m²

84m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Bojnik

120.000 €

120 €/m²

1000m² | hala | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Ivićeva | 4zida.rs
Ivićeva | 4zida.rs
Ivićeva | 4zida.rs
Ivićeva | 4zida.rs
4
Logo agencije

Ivićeva

Centar, Zemun opština, Beograd

180.000 €

2.250 €/m²

80m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Svetog Save | 4zida.rs
1

Svetog Save

Centar, Gradske lokacije, Sokobanja

470.000 €

701 €/m²

670m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Terazije | 4zida.rs
1

Terazije

Stari Grad opština, Beograd

1.550.000 €

7.488 €/m²

207m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Duvanjska

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

226.000 €

1.378 €/m²

164m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Koste Stamenkovića | 4zida.rs
Koste Stamenkovića | 4zida.rs
Koste Stamenkovića | 4zida.rs
Koste Stamenkovića | 4zida.rs
Koste Stamenkovića | 4zida.rs
6

Koste Stamenkovića

Centar, Gradske lokacije, Leskovac

700.000 €

3.043 €/m²

230m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
158159

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾