Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja poslovnih prostora | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.136 oglasa

Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
3
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

205.000 €

1.952 €/m²

105m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
10

Duvanjska

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

225.000 €

1.372 €/m²

164m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
3

Centar

Gradske lokacije, Zrenjanin

70.000 €

729 €/m²

96m² | lokal
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
Lesnina | 4zida.rs
10

Lesnina

Gradske lokacije, Zrenjanin

71.500 €

1.300 €/m²

55m² | lokal
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Obrenovićeva | 4zida.rs
Obrenovićeva | 4zida.rs
Obrenovićeva | 4zida.rs
3
Logo agencije

Obrenovićeva

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

58.750 €

4.196 €/m²

14m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 22.04.2026.
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
Partizanskih Baza | 4zida.rs
17
Logo agencije

Partizanskih Baza

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

499.000 €

416 €/m²

1200m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
1

Gradske lokacije

Kraljevo

86.000 €

2.000 €/m²

43m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
5

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

70.000 €

787 €/m²

89m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Gornja Trepča | 4zida.rs
Gornja Trepča | 4zida.rs
2
Logo agencije

Gornja Trepča

Okolne lokacije, Čačak

180.000 €

507 €/m²

355m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Avalska | 4zida.rs
Avalska | 4zida.rs
Avalska | 4zida.rs
Avalska | 4zida.rs
Avalska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Avalska

Vrčin, Grocka opština, Beograd

706.000 €

588 €/m²

1200m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Stevana Sremca | 4zida.rs
Stevana Sremca | 4zida.rs
Stevana Sremca | 4zida.rs
Stevana Sremca | 4zida.rs
Stevana Sremca | 4zida.rs
5
Logo agencije

Stevana Sremca

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

135.000 €

4.091 €/m²

33m² | lokal
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Vuka Karadžića 26 | 4zida.rs
Vuka Karadžića 26 | 4zida.rs
Vuka Karadžića 26 | 4zida.rs
Vuka Karadžića 26 | 4zida.rs
Vuka Karadžića 26 | 4zida.rs
21

Vuka Karadžića 26

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

116.000 €

2.000 €/m²

58m² | lokal | uknjiženo
Firma • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
9
Logo agencije

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

955.000 €

5.000 €/m²

191m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
Stara Moravica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Stara Moravica

Okolne lokacije, Bačka Topola

150.000 €

429 €/m²

350m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
7

Palmira Toljatija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

54.500 €

1.652 €/m²

33m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
10

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

315.000 €

1.486 €/m²

212m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Maršala Tita 196 | 4zida.rs
Maršala Tita 196 | 4zida.rs
Maršala Tita 196 | 4zida.rs
Maršala Tita 196 | 4zida.rs
Maršala Tita 196 | 4zida.rs
22

Maršala Tita 196

Crvenka, Okolne lokacije, Kula

150.000 €

237 €/m²

632m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 21.04.2026.
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
Heroja Pinkija | 4zida.rs
9
Logo agencije

Heroja Pinkija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

250.000 €

1.302 €/m²

192m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Agencija • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

1.240 €/m²

125m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
Španskih boraca | 4zida.rs
8
Logo agencije

Španskih boraca

Blok 29, Novi Beograd, Beograd

165.000 €

4.583 €/m²

36m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
155156

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾