Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Zemun opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

88 oglasa

Saznaj više o kraju Zemun opština
Dobanovačka | 4zida.rs
Dobanovačka | 4zida.rs
2

Dobanovačka

Ćukovac, Zemun opština, Beograd

295.800 €

1.557 €/m²

190m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
2
Logo agencije

Gornji Grad

Zemun opština, Beograd

407.000 €

2.497 €/m²

163m² | lokal
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
6
Logo agencije

Batajnica

Zemun opština, Beograd

100.000 €

1.163 €/m²

86m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
Kej Oslobođenja | 4zida.rs
Kej Oslobođenja | 4zida.rs
Kej Oslobođenja | 4zida.rs
Kej Oslobođenja | 4zida.rs
Kej Oslobođenja | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kej Oslobođenja

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

3.000.000 €

3.750 €/m²

800m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 18.04.2026.
Milice Rakić | 4zida.rs
Milice Rakić | 4zida.rs
Milice Rakić | 4zida.rs
Milice Rakić | 4zida.rs
Milice Rakić | 4zida.rs
7
Logo agencije

Milice Rakić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

410.000 €

2.000 €/m²

205m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ugrinovački put

Altina, Zemun opština, Beograd

2.500.000 €

2.778 €/m²

900m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Agencija • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
Braće Mihajlović Tripić | 4zida.rs
5
Logo agencije

Braće Mihajlović Tripić

Batajnica, Zemun opština, Beograd

420.000 €

2.100 €/m²

200m² | lokal
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
3
Logo agencije

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

711.000 €

3.000 €/m²

237m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
3
Logo agencije

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

351.000 €

3.000 €/m²

117m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Ugrinovci | 4zida.rs
Ugrinovci | 4zida.rs
Ugrinovci | 4zida.rs
Ugrinovci | 4zida.rs
Ugrinovci | 4zida.rs
20
Logo agencije

Ugrinovci

Zemun opština, Beograd

450.000 €

959 €/m²

469m² | magacin | nije uknjiženo
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Prethodna cena: 490.000 €
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
20
Logo agencije

Cara Dušana

Zemunske kapije, Zemun opština, Beograd

479.000 €

1.357 €/m²

353m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
3
Logo agencije

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

80.000 €

2.500 €/m²

32m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
3
Logo agencije

Batajnica

Zemun opština, Beograd

69.900 €

1.997 €/m²

35m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
Ugrinovački put | 4zida.rs
14
Logo agencije

Ugrinovački put

Altina, Zemun opština, Beograd

3.600.000 €

3.333 €/m²

1080m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
9
Logo agencije

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

401.800 €

2.450 €/m²

164m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Živka Petrovića | 4zida.rs
Živka Petrovića | 4zida.rs
Živka Petrovića | 4zida.rs
Živka Petrovića | 4zida.rs
Živka Petrovića | 4zida.rs
12

Živka Petrovića

Centar, Zemun opština, Beograd

120.000 €

876 €/m²

137m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Maksima Brankovića | 4zida.rs
Maksima Brankovića | 4zida.rs
2

Maksima Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

360.000 €

429 €/m²

840m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 16.04.2026.
Kej oslobođenja | 4zida.rs
Kej oslobođenja | 4zida.rs
Kej oslobođenja | 4zida.rs
Kej oslobođenja | 4zida.rs
Kej oslobođenja | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kej oslobođenja

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

3.000.000 €

5.348 €/m²

561m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 16.04.2026.
Živka Petrovića | 4zida.rs
Živka Petrovića | 4zida.rs
Živka Petrovića | 4zida.rs
Živka Petrovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Živka Petrovića

Centar, Zemun opština, Beograd

115.000 €

839 €/m²

137m² | kancelarija | nije uknjiženo
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Altina | 4zida.rs
Altina | 4zida.rs
Altina | 4zida.rs
Altina | 4zida.rs
Altina | 4zida.rs
12
Logo agencije

Altina

Zemun opština, Beograd

1.450.000 €

617 €/m²

2350m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
345

Nekretnine Zemun opština — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zemun opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zemun opština