Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Palilula opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

94 oglasa

Saznaj više o kraju Palilula opština
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
27. marta | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

27. marta

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd

379.000 €

3.610 €/m²

105m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
27 Marta | 4zida.rs
27 Marta | 4zida.rs
27 Marta | 4zida.rs
27 Marta | 4zida.rs
27 Marta | 4zida.rs
Premijum
11

27 Marta

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd

379.000 €

3.610 €/m²

105m² | poslovni prostor
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Trg Oslobođenja

Borča, Palilula opština, Beograd

78.000 €

2.229 €/m²

35m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Čumićeva 30 | 4zida.rs
Top
1

Čumićeva 30

Centar, Palilula opština, Beograd

32.000 €

1.778 €/m²

18m² | lokal | delimično uknjiženo
Vlasnik • Delimično uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
25

Borča

Palilula opština, Beograd

260.000 €

743 €/m²

350m² | poslovna zgrada
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Ilirska

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

87.000 €

3.783 €/m²

23m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Popova bara nova 202. | 4zida.rs
Popova bara nova 202. | 4zida.rs
Popova bara nova 202. | 4zida.rs
Popova bara nova 202. | 4zida.rs
Popova bara nova 202. | 4zida.rs
19
Logo agencije

Popova bara nova 202.

Borča, Palilula opština, Beograd

150.000 €

980 €/m²

153m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
9

Dalmatinska

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

169.900 €

2.981 €/m²

57m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
390 oglasa u ponudi
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
8

Vojvode Dobrnjca

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

489.000 €

4.890 €/m²

100m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
23
Logo agencije

Vojvode Dobrnjca bb

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

489.000 €

5.315 €/m²

92m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
6

Karaburma

Palilula opština, Beograd

700.000 €

2.295 €/m²

305m² | poslovni prostor
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Ilirska

Centar, Palilula opština, Beograd

87.000 €

3.783 €/m²

23m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

95.000 €

2.209 €/m²

43m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Ilirska

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

87.000 €

3.783 €/m²

23m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Milana Tankosića | 4zida.rs
Milana Tankosića | 4zida.rs
Milana Tankosića | 4zida.rs
Milana Tankosića | 4zida.rs
Milana Tankosića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Milana Tankosića

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

132.000 €

3.568 €/m²

37m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
23

Ruzveltova

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

749.000 €

2.497 €/m²

300m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Srpskog Husarskog puka | 4zida.rs
Srpskog Husarskog puka | 4zida.rs
Srpskog Husarskog puka | 4zida.rs
Srpskog Husarskog puka | 4zida.rs
Srpskog Husarskog puka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Srpskog Husarskog puka

Padinska Skela, Palilula opština, Beograd

50.000 €

1.250 €/m²

40m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bore Vukmirovića

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

90.000 €

1.915 €/m²

47m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
22

Pera Ćetkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

269.000 €

1.713 €/m²

157m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Porečka | 4zida.rs
Porečka | 4zida.rs
Porečka | 4zida.rs
Porečka | 4zida.rs
Porečka | 4zida.rs
8

Porečka

Hala Pionir, Palilula opština, Beograd

200.000 €

1.575 €/m²

127m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

Nekretnine Palilula opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Palilula opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Palilula opština