Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Gradske lokacije, Novi Sad

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

499 oglasa

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

1.183.000 €

2.701 €/m²

438m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

918.000 €

2.799 €/m²

328m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
5
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

51.500 €

1.717 €/m²

30m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
10
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

95.600 €

1.195 €/m²

80m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
4
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

76.220 €

3.049 €/m²

25m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
9
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

24.000 €

2.182 €/m²

11m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
Južni Telep | 4zida.rs
6
Logo agencije

Južni Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

250.000 €

1.309 €/m²

191m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
Preradovićeva | 4zida.rs
8
Logo agencije

Preradovićeva

Petrovaradinsko Podgrađe - Gradić, Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

160.000 €

3.556 €/m²

45m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.

Ponuda agencija u Novom Sadu

NS group nekretnine | 4zida.rs
NS group nekretnine
9 godina na 4zida
2487 oglasa u ponudi
Lav 2020 nekretnine | 4zida.rs
Lav 2020 nekretnine
5 godina na 4zida
246 oglasa u ponudi
N Nekretnine | 4zida.rs
N Nekretnine
4 godine na 4zida
1759 oglasa u ponudi
Svet Nekretnine | 4zida.rs
Svet Nekretnine
12 godina na 4zida
663 oglasa u ponudi
Nekretnine Xpert doo Novi Sad | 4zida.rs
Nekretnine Xpert doo Novi Sad
2 godine na 4zida
701 oglasa u ponudi
Family nekretnine | 4zida.rs
Family nekretnine
2 godine na 4zida
441 oglasa u ponudi
Bak nekretnine | 4zida.rs
Bak nekretnine
1 godina na 4zida
465 oglasa u ponudi
Level Property | 4zida.rs
Level Property
1 godina na 4zida
1008 oglasa u ponudi
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO | 4zida.rs
ANIČIĆ NEKRETNINE DOO
9 meseci na 4zida
69 oglasa u ponudi
Elit nekretnine | 4zida.rs
Elit nekretnine
2 godine na 4zida
118 oglasa u ponudi
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
3
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

412.000 €

4.478 €/m²

92m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

706.000 €

2.966 €/m²

238m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
7
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

100.000 €

1.163 €/m²

86m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
9
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

409.400 €

1.869 €/m²

219m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Aleksandra Tišme 17 | 4zida.rs

Aleksandra Tišme 17

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

34.000 €

829 €/m²

41m² | magacin | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
3
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

77.250 €

3.090 €/m²

25m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
3
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

36.500 €

1.921 €/m²

19m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

1.818 €/m²

99m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
Popovica | 4zida.rs
43
Logo agencije

Popovica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.400.000 €

1.647 €/m²

850m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
19
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

206.000 €

1.184 €/m²

174m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Aleksandra Tišme 17 | 4zida.rs

Aleksandra Tišme 17

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

115.000 €

1.917 €/m²

60m² | lokal | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

128.750 €

2.044 €/m²

63m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije