Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Poslovni prostor na prodaju, Gradske lokacije, 1.500.000€, 1627m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Beočin
  4. Gradske lokacije

Gradske lokacije, Beočin
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-8000096Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
Poslovni prostor | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 6.080 €

1.500.000 €

922 € / m2

Poslovni prostor
1627 m²
Lokal,BEOČIN,BEOČIN,kv: 1627.00, € 1500000, ID: 8000096
O poslovnom prostoru
  • Uobičajeno stanje
  • Opremljenost: klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 8000096 

BEOČIN - RADNA ZONA, HALA / MAGACIN / RADIONICA, 1.627 m2

LEVEL PROPERTY agencija za nekretnine predstavlja prodaju višenamenskog poslovnog kompleksa u Beočinu, pogodan za proizvodnju, magacinski prostor, distributivni centar i druge poslovne namene. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji sa asfaltnim prilazom i brzom povezanošću sa glavnim putem.

Kompleks se sastoji od dve hale površina 1000 m² i 627 m², uz koje se nalaze dodatni sadržaji koji omogućavaju potpuno funkcionalno poslovanje i smeštaj zaposlenih.

Uz halu površine 627 m² nalazi se ulični lokal pogodan za maloprodaju, kancelarijski ili izložbeni prostor, dok se na spratu nalazi četvorosoban stan koji je trenutno u funkciji smeštaja za radnike.

Uz halu površine 1.000 m² smeštena je spratna kuća koja je u funkciji stambenog objekta i ne zahteva dodatna ulaganja. Posebna prednost objekta je garaža iz koje postoji direktan ulaz u halu.

Karakteristike nekretnine:

  • Ukupna površina parcele 3.050 m²

  • Dve funkcionalne hale: 1.000 m² i 627 m²

  • Visina hala cca 3.5 m

  • Industrijska struja jačine cca 150 kW

  • Ulaz na parcelu iz dve ulice

  • Utovarni prilazi sa dve strane objekta

  • Asfaltiran prilaz i dobra saobraćajna povezanost

  • Gasni priključak na placu (trenutno odjavljen)

  • Kancelarijski prostor sa izlozbenim prostorom i kuhinjom kao i ulični lokal

  • 4.0 stan za smeštaj radnika

  • Dodatni magacinski prostor u sklopu objekta i montažni magacin

  • Kuhinja sa prostorom za obedovanje i odmor zaposlenih

  • Mokri čvorovi

  • Centralno grejanje na čvrsta goriva (hale i stambeni deo)

  • Parking mesta ispred lokala

Nekretnina predstavlja odličnu priliku za firme kojima je potreban funkcionalan poslovni prostor sa mogućnošću proizvodnje, skladištenja i organizacije zaposlenih na jednoj lokaciji. 

Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.

Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.

Vaš agent za nekretnine: Aleksandra Čavić, licenca broj 1329, mob: 069... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik narodnom heroju iz Drugog svetskog rata Stevanu Petroviću Briletu
    4 min
  • Ostaci srednjovekovnog utvrđenog manastira Dombo
    12 min
  • Dvorac Špicerovih
    14 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Grčić Milenko)
    5 min
  • Srednja škola (Tehnička škola Mileva Marić Ajnštajn)
    31 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Čarobnjak)
    18 min
  • Fakultet (Educons Univerzitet)
    23 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za rehabilitaciju Termal Vrdnik)
    30 min
  • Klinika (Poliklinika NS Lab)
    5 min
  • Teretana (EMS Studio Maxifit)
    32 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Expeto market)
    7 min
  • Restoran (Restoran Beli čin)
    16 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Beočin VIII - Mesna Kancelarija)
    7 min
Ostale ustanove
  • Banka (Erste Bank)
    4 min
  • Pošta (Pošta Beočin)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Level PropertyLevel Property Agencija za nekretnine
Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Level Property Agencija za nekretnine avatar
1 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Poslovni prostor za prodaju, Gradske lokacije, 1627 m2. Stanje - Uobičajeno.

Oglasi ove agencije

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
850.000 €
1.906 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 446 m²

Agencija

800.000 €
4.545 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

troiposoban stan • 176 m² • uknjiženo

Agencija

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
700.000 €
1.580 €/m²

Popovica

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 443 m² • uknjiženo

Agencija

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
900.000 €
2.990 €/m²

Adamovićevo Naselje

Adamovićevo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 301 m² • uknjiženo

Agencija

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
1.650.000 €
1.737 €/m²

Kamenjar

Kamenjar, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 950 m²

Agencija

Gradske lokacije, Ruma | 4zida.rs
1.030.000 €

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Ruma

plac • 2811.56 a

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
2.250.000 €

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 61.95 a

Agencija

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
770.000 €

Ledinci

Ledinci, Okolne lokacije, Novi Sad

plac • 38.8 a

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
850.000 €
1.812 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 469 m² • uknjiženo

Agencija

1.000.000 €
4.950 €/m²

Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 202 m² • uknjiženo

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
700.000 €
2.662 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 263 m² • uknjiženo

Agencija

1.300.000 €
2.200 €/m²

Popovica

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 591 m² • uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
750.000 €
3.205 €/m²

Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

petosoban stan • 234 m² • uknjiženo

Agencija

1.450.000 €

Popovica

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 91.63 a

Agencija

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
680.000 €
3.931 €/m²

Tatarsko Brdo

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 173 m² • uknjiženo

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
850.000 €
1.466 €/m²

Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 580 m² • uknjiženo

Agencija

Čardak, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
1.320.000 €

Čardak

Čardak, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

plac • 66 a

Agencija

Gradske lokacije, Ruma | 4zida.rs
1.600.000 €
727 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Ruma

poslovni prostor • 2200 m²

Agencija

Gradske lokacije, Ruma | 4zida.rs
1.700.000 €
943 €/m²

Gradske lokacije

Gradske lokacije, Ruma

poslovni prostor • 1802 m²

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
970.000 €
2.091 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 464 m²

Agencija

Kompletna ponuda