Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Ugostiteljski objekat na prodaju, Savski Nasip, 155.000€, 144m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Beograd
  4. Novi Beograd
  5. Blok 45
  6. Ugostiteljski objekat

Beograd, Novi Beograd, Blok 45
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-11800Oglas ažuriran: 03.05.2026.
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
Ugostiteljski objekat | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 628 €

155.000 €

1.076 € / m2

Ugostiteljski objekat
144 m²
Prizemlje/1 sprat
O poslovnom prostoru
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Splav osnove 144m2.

Bazen 4x3x1m.

Konstrukcija splava rađena od L profila i metalnih pontona, lim debljine 4mm.

Svi atesti urađeni.

Zidovi splava obloženi sendvič panelom 5cm dekor drvo, ispuna vuna i posle gips.

Splav poseduje dve terase, gornja terasa je 12x7m donja terasa 12x6m

Splav poseduje tehničku sobu sa opremom za bazen.

Letnji sank sa radnom pločom i sudoperom, dupli frižider.

Splav ima sopstveno profesionalno ozvučenje.

Pod splava je obložen obrađenom daskom 4cm debljine. Na terasi se nalaze otvori za komore pontona.

Prozori su pvc antracit.

Pod u prostoriji je rađen od sendvic panela preko kojih je postavljen vodootporni laminat.

Splav ima veliko kupatilo i mali spoljni toalet, kuhinja je kao kod kuće.

Unutrasnjost kuće, 2 spavaće sobe sa bračnim krevetom.

Ograda od lima rađena na cnc mašini.

Agencijska provizija 2%

Agent: Antonio Burkeljc br. licence 2896

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

.

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Parkovi u blizini

  • Dečje igralište
    25 min
  • Park Republike Srpske
    31 min
  • Park Blok 70
    33 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Vojvodi Radomiru Putniku
    8 min
  • Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu
    12 min
  • Logor Gestapoa Staro Sajmište
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Laza Kostić)
    8 min
  • Srednja škola (Srednja škola za informacione tehnologije ITHS)
    5 min
  • Vrtić (Predškolska ustanova RSD Bajka)
    6 min
  • Fakultet (Visoka škola strukovnih studija za informacione tehnologije ITS)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za hemodijalizu Fresenius Medical Care FMC)
    4 min
  • Klinika (Poliklinika Solar Medical Center)
    7 min
  • Teretana (Develop Pro training centar)
    5 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Trafika)
    14 min
  • Restoran (Restoran Diwali Mahal)
    3 min
  • Kafana (Kafana Barberi)
    14 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    10 min
  • Autobuska stanica (GP „Rad”)
    4 min
  • Tramvajska stanica (Blok 23)
    16 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    4 min
  • Pošta (Pošta Beograd 58)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Ugostiteljski objekat za prodaju, Blok 45, 144 m2, na prizemlju. Stanje - Uobičajeno, ima kupatilo.

Oglasi ove agencije

Jakovo, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
157.500 €

Jakovo

Jakovo, Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 23 a • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
155.000 €
1.292 €/m²

Vinogradska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

2-etažna kuća • 120 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
2.818 €/m²

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Rujno, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
157.000 €
3.019 €/m²

Jovanke Jeftanović

Rujno, Okolne lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
151.500 €
3.030 €/m²

Pjera Križanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

troiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
3.058 €/m²

Borska

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

trosoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
153.859 €
2.653 €/m²

Generala Đoke Popovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 58 m²

Agencija

Kneževac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
150.700 €
2.355 €/m²

Miloša Bogićevića

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
4.429 €/m²

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
154.000 €
2.567 €/m²

Stanka Paunovića Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Šumice, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
152.000 €
4.000 €/m²

Mažuranićeva

Šumice, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
157.000 €
3.925 €/m²

Tomazeova

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 40 m²

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
4.297 €/m²

Mirijevski Bulevar

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
155.000 €
2.583 €/m²

Srpskih Vladara

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

trosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
152.600 €
3.391 €/m²

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 45 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
2.839 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
6.360 €/m²

Kralja Petra

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

garsonjera • 25 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
152.209 €
4.349 €/m²

Bežanijskih Ilegalaca

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 35 m²

Agencija

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
153.400 €
2.600 €/m²

Milorada Ruvidića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 59 m²

Agencija

Centar, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
159.000 €
3.000 €/m²

Kralja Milutina

Centar, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda