Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Građevinsko zemljište na prodaju, Petrovčić, 250.000€, 167.0a
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja placeva
  3. Pećinci
  4. Deč
  5. Građevinsko zemljište

Deč, Okolne lokacije, Pećinci
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-18792Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida
Građevinsko zemljište | 4zida

250.000 €

1.497 €/a

Građevinsko zemljište
167 a
Izračunaj koliko ti treba od ovog placa do tebi bitnih lokacija

Opis oglasa

Petrovčić, SO Surčin, nedaleko od kružnog toka Deč - Šimanovci, do asfaltnog puta prema Ašanji, prodajemo građevinsko zemljište 1,67 ha (16700m2). Urađen asfaltirani prilaz od puta do ulaza u parcelu. Front parcele je duž puta 200m. U neposrednoj blizini su priključci na elektromrežu i vodovod. Prema Informaciji o lokaciji GPR je predvideo mogućnost gradnje privrednih objekata različitih namena, što je jasnije prikazano u Informaciji koja prikazana u ovom oglasu. Građevinsko zemljište se nalazi na 10km od autoputa Beograd - Šid i autoputa Miloš Veliki. Uknjiženo, 1/1 bez hipoteke i drugih tereta. Ag. prov 2% ID oglasa: 18792.

Prikaži broj telefona

Prikaz zemljišta na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Ambari i kotobanje
    12 min
  • Spomenik palim borcima
    20 min
  • Spomenik Nikoli Tesli
    28 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Jerković Uča)
    8 min
  • Srednja škola (Tehnička škola Milenko Verkić Neša)
    29 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Bambi)
    20 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    27 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Klinika za lečenje bolesti zavisnosti MedTim)
    35 min
  • Klinika (Poliklinika Dr Sci. Hadžagić)
    34 min
  • Teretana (Košava Gym)
    33 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Supermarket Luki)
    18 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Preka Kaldrma)
    41 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    14 min
  • Pošta (Pošta Deč)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Eminent nekretnineEminent Nekretnine
Eminent Nekretnine avatar
12 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.050 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 7.50%-EKS 7.77%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Eminent nekretnineEminent Nekretnine
Eminent Nekretnine avatar
12 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Građevinsko zemljište za prodaju, Deč, 167 a, uknjiženo.

Oglasi ove agencije

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
224.000 €

Surčin (mesto)

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 87 a • uknjiženo

Agencija

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
260.000 €

Sopot (mesto)

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 130 a • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
268.870 €
1.610 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

1-etažna kuća • 167 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
5.370 €/m²

BW King`s Park

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Boljevci, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
250.000 €

Boljevci

Boljevci, Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 124 a • uknjiženo

Agencija

Južni Bulevar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
4.531 €/m²

Vojvode Hrvoja

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

trosoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
237.000 €
2.963 €/m²

Jove Ilića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

troiposoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
229.970 €
3.770 €/m²

Cvetkova Pijaca

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 61 m²

Agencija

Kosmaj, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
1.544 €/m²

Kosmaj

Kosmaj, Sopot opština, Beograd

1-etažna kuća • 136 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
207.000 €
3.000 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

dvoiposoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
269.999 €
4.500 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

dvosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
2.529 €/m²

Žarka Vukovića Pucara

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 87 m² • uknjiženo

Agencija

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
276.888 €
4.944 €/m²

Omladinskih brigada

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
227.733 €
4.141 €/m²

Gornjačka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 65, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
225.000 €
5.921 €/m²

Omladinskih brigada

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

garsonjera • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
210.300 €
3.004 €/m²

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
210.500 €
2.631 €/m²

Lekino Brdo

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
209.000 €
3.483 €/m²

Vojvode Stepe

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 65, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
289.000 €
4.587 €/m²

Omladinskih brigada

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 32, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
269.100 €
3.900 €/m²

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 32, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda